2733
2739

خانوما خیلیارو دیدم تو این سن از پوشک بدشون میاد اینم فرار میکنه ولی پی پی کرده بدش نمیاد که مثلا چندش بشه یه جوری نشون بده من میخوام ۲ سالگی از مای  بی بی بگیرمش ولی حس میکنم اصلا آمادگی نداره شلوارش خیس بشه براش مهمه نیس بدش بیاد چیکار کنم  راه حل بدین برا از پوشک گرفتنش البته من بعد ۲رسالگی میگیرم

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تنها راه حلم اینه مه بهش فشار نیار بچه ها باهم تفاوت دارن اصرار نکن به از پوشک کرفتنش که عواقب داره بعدا

همینکه بهت اعلام کنه خوبه حتما که نباید چندشش بشه

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️

زوده عزیزم چه خبره مگه

من دخترمو دوسالو هجده ماه گرفتم اطرافیان میگفتن بگیر از پوشک ولی من توجهی نکردمو کار خودمو کردم 

باید شب تا صبح پوشکش خشک باشه یا روزا چند ساعت پوشکش خشک بمونه تا بفهمی امادگی داره

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

دخترم دوسالش بود از پوشک گرفتمش 

۲۰ روز اموزشش طول کشید بچمو زود ب زود بردم دسشویی

عزیزم کم کم باهاش صحبت کن از بدی های پوشک بگو

مثلا با بازی کردن و این چیزا مناسب سنش 

یاد میگیره نگران نباش

دخترم جون دلم جوری بزرگت میکنم ک نگی کاش پسربودم...👸
2738
زوده عزیزم چه خبره مگه من دخترمو دوسالو هجده ماه گرفتم اطرافیان میگفتن بگیر از پوشک ولی من توجهی نک ...

بابا مادرشوهرم اعصابم خورد کرده هی میگه طفلی بچه عذاب میکشه

دخترم دوسالش بود از پوشک گرفتمش  ۲۰ روز اموزشش طول کشید بچمو زود ب زود بردم دسشویی عزیزم کم ک ...

احساس میکنم حرف بزنم نمیفهمه خیلی چون زیاد حرف نمیرنه خودش 

تنها راه حلم اینه مه بهش فشار نیار بچه ها باهم تفاوت دارن اصرار نکن به از پوشک کرفتنش که عواقب داره ...

خب اعلامم نمیکنه اولا میگفت پی پی الان یادش رفته

تو خانواده و فامیل ما همه ۲ سالگی گرفتن

کاری به بقیه نداشته باش،بچه با بچه فرق داره بعدم الان هوا سرده مناسب پوشک گرفتن نیست بذار بعد عید که هوا گرمه کمتر اذیت میشه

مطمان باش اگر خدا آرزویی رو میندازه تو دلت،قدرت رسیدنت بهش رو میده💚💪
کاری به بقیه نداشته باش،بچه با بچه فرق داره بعدم الان هوا سرده مناسب پوشک گرفتن نیست بذار بعد عید که ...

خب میگم که گفتم ۲ سالگی به بعد میخوام بگیرم تولدشم عیده

2706