2733
2734
عنوان

مامانای فروردین 1402

| مشاهده متن کامل بحث + 2257 بازدید | 100 پست
اره دیگه غربالگری دومی دکتر گفت 18تا22هفته میتونی بری

چه جالب

باز به من گفت بین 16 تا 18 هفته

گفت هفته 18 آخرین مهلتش🙄🤔

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوش به حال همتون.... دعا کنید خدا قسمت ما هم بکنه 

الهی که  به زودی دامنت سبز بشه

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
عزیزم شما الان چند هفته ای و تهوعت به کجا رسید  من ۱۸ هفته و تهوع دارم هنوز    

عزیزم من وارد 29هفته شدم باورت میشه همین دوشب پیش جوری بالا آوردم که معده م خونریزی کرد

خدایا میدونم روزای سخت میگذره، مطمئنم یه نیرویی در من دیدی که اینجور بهم لطف کردی و یه فرشته دیگه گذاشتی تو دلم.. خدایا خودت مواظب پسرام باش
طبیعی☹

سلام خوبی عزیزم الهی طبیعی یا سزارینبود 

❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️
طبیعی☹

سلام خوبی عزیزم طبیعی خوبه که بعدا کمر درد نمیگیری فقط از یه جهت دیگه من اصلا خوشم نمیاد اصلا دوست ندارم انشالا من مادر شدم سزارین میکنم

مامانا واسه من خیلی دعا کنید من پارسال سزارین شدم به فاصله یکسال دوباره باید سزارین بشم خیلی میترسم

سلام عزیزم خوبی الهی جانم خدا کمکت کنه انشالا از همه جهت وقدم نو رسیده مبارک

19هفته و یه روز

سلام عزیزدلم خوبی خوشی انشالا بسلامتی انشالا سعی سالم بدنیا بیاری 

چه خووووب منم دوست دارم ولی میترسم و دودلم

سلام عزیزم خوبی خوشی انشالابسلامتی خدا برات نگه داره منم از طبیعی خیلی میترسم ودوست ندارم بدنم خراب بشه وسزارین دوست دارم