2752
2734
عنوان

خانمایی ک فکتون تق تق میکنه+عکس ترسناک😬

| مشاهده متن کامل بحث + 5168 بازدید | 97 پست
همه جامون سابیده دیگ ما😐😐😐😐

واقعا کلا سابیده ایم... 🤭😶

چرا بزایم پسری ٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری..😅😅😅😇😇.. کاربر قدیمی... 
اووو من فکم صدا میده ترسوندیم  چیکارا کردی تو؟

گفتم عزیزم..خدا میدونه چیا کشیدم دست و پاهامو میگرفتن انقد پاهامو میکوبیدم ب در و دیوار.ولی برا من سه سال تموم تق تق کرد من جدی نگرفتم کلا مفصلی نمونده برام مجبور شدم بجای یکماه یکسال و نیم فکمو زیاد باز نکنم😔ولی شکر خدا خوب شدم الان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره سابیدگی داره مفصل tmj

ای وای😟

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
ینی سکوت کردن هم کمک میکنه؟؟!

اره دیگه باز نمیشه دهن

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
واي يني چجوري اينكه بعضي وقتا حرف ميزنم تق كوچيككك صدا ميده?

دقیقا ی انگشت جلوی گوشت.تق تق کنه تو هرموقع ینی سابیدگی داری.خیلی شدید باشه ینی انقد سابیدگی داری ک استخونت خوب جا نیوفته ممکنه مث من یکسال قفل کنه خدای نکرده

ای وای😟

بدن آدم میتونه خودشو درمان کنه ولی اگه بهش فرصت بدی.یکماه چیزایی ک گفتم رو رعایت کن نشد یکماه دیگه نشد یکماه دیگه.اگه سال اولت باشه یکماهه حله برا من ۳ یا ۴ سال بود واسه همین ۱ سال و نیم مجبور شدم بهش فشار نیارم

من یه موقه هایی مثلا از خواب پا شده باسم یه چیز بخورم سفت باشه صدا میده  یعنی الان سابیدم😶

اره متاسفانه یکم سابیدگیه.چون سابیده شده آرواره ات پوزیشن طبیعی موندن رو نمیتونه رعایت کنه برهمین جای اشتباهی میره و قفل میکنه.براهمین صبحا باید بایه تقه ک انگار آب یخ ریختن تو گوشت بازش کنی

یعنی چی ؟؟  منم همینطوریم قبلن قفلمم کرد بود فکم ولی فک نمیکردم مهم باشه اصن 🫥🫥🫥🫥🫥🫥🫥🫥& ...

کارهای مختلفی.من تاجایی ازم قطع امید شد ک یکی گفت باید بری بوتاکس یکی گفت باید شستشو آرواره بری انقد سابیده شده پره استخون خورده است یکی گفت باید مفصلت رو عوض کنیم.من یکسال تموم ب فکم فشار نیاوردم.مثلا من طوری بودم ک یکم میخندیدم قفل میکرد هیجان زده میشدم قفل میکرد چیز یخ میخوردم قفل میکرد😪

اره متاسفانه یکم سابیدگیه.چون سابیده شده آرواره ات پوزیشن طبیعی موندن رو نمیتونه رعایت کنه برهمین جا ...

راهکاری رو که گفتی میگی گفتی بخونم؟؟ 

چرا بزایم پسری ٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری..😅😅😅😇😇.. کاربر قدیمی... 
2706