2733
2734

احساس میکنم همه میدونن چقدر بدبختم

همه تو دلشون میگن این که همش دعوایی ان

تصویر دعواهایی که جلو بقیه داشتیم همش جلو چشممه

شوهرم جلو بقیه ضایعم کرده

اخساس میکنم همه میدونن بدبختم

دلم می خواد رگم رو بزنم راحت بشم

مغزم درد میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
باور کن ما به کتف دیگرانم نیستیم  این روزا انقد همه سرشون شلوغه ک فرصت فک کردن به بقیه رو ندار ...

شاید ولی لبخند همه به چشمم میاد

دوستم پیام زده مگه تو خبر نداری مهمونی رو؟

شوهرم قهر بودیم 

هیچ وقتم نمیگه درست بهم

میدونم منظور نداره ولی تحقیر میشم

احساس میکنم به من پوزخند زد

حالم‌خرابه

این اشتباهو نکن.بعدشم حالا نمیخام فاز مشاوره بگیرم من یه بار دعوا کردم اونم نه جلو چشمشون زنگ زدم بهشون گفتم. هنوز خودم بدم میاد و بقیه ازش یاداوری میکنن. بنظرم وقتی حتی همسرت حرف بدی زد یا دعوا کرد تو جمع تو بهش یاد بده و بگو بعدا که تنها شدیم درموردش گفت وگو میکنیم. نه اینکه اون یکی بگه تو دوتا. بعدشم ارومتر میشین کمتر دعوا میکنین. اونم ادب میشه

خب عزیز دلم،تو جمع دعوا نکن،سکوت کن تا اونم ساکت باشه،بعد مهنونیا بهش گله کن که خیلی دلخوری ازینکه تو جمع ضایعت کرده

بعد هم ببخشیدااا،اگه خود کشی کنی،این دنیا رو که مطمئن نیستی،ولی مطمئن باش  اون دنیا همه به چشم تحقیر نگات میکنن

تغییر رو از خودت شروع کن،نه از همسرت🌷😊

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
این اشتباهو نکن.بعدشم حالا نمیخام فاز مشاوره بگیرم من یه بار دعوا کردم اونم نه جلو چشمشون زنگ زدم به ...

ادب نشده

هربار میگه باشه ولی نمیشه

کسی نیست که صدای دادهامون رو نشنیده باشه

وسواسیه جلو بقیه ازم فاصله میگرفت یه مدت

میگفت بهم نخوری

همه میبینن

میخندن

چطوری بمیرم که راحت بشم

تیغ زدن شاید راحت ینش باشه

می‌خوام امروز یه جام رو تیغ بزنم ببینم میتونم دردش رو تحمل کنم یا نه

2706