2733
2739
میخوام باقالی پلو درست کنم با مرغ البته خورشت مرغ نه مرغ و ریش ریش کنم لا به لا بدم حالا میخوام یه غذای دیگه هم در کنارش باشه از این غذا جدیدا مثلا میرزا قاسمی و کشک و بادمجون و اینا نباشه
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
بنظرم پیتزا لقمه بذار، که غذای سنتی و فرنگی کنار هم باشه
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یلدا جون، درضمن بنظرم مرغ ها رو ریش ریش نکن، تکه تکه بذار، که اگه کسی مرغ دوس نداشت، حداقل باقالی پلو بتونه بخوره
خداوندا بهشت را آنچنان که به مادرم وعده دادی، به پدرم نیز هدیه کن، پدرم فرشته زندگیم بود که به سویت پر کشید لطف کنید وبرای سلامتی مامانم و شادی روح بابای مهربونم صلوات بفرستید
اون طوری غذات خشکه باید یه خورشت هم باشه + سمبوسه
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
صاحب عزیز تاپیک کجایی پ !!!؟
2740
گراتن بادمجان محشر میشه
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
به نظر من هم مرغریش شده خوب نیستبرای باقالی پلو ته چین بزار با قیمه نتار
انگونه زندگی میکنم که می اندیشم شیمی و فایل های مربوط به آن http://chemistrylove.mihanblog.com/ کارتون و بازی :http://kartoonbachegi.mihanblog.com
عزیزم کنار باقالی پلو باید یه چیز مجلسی بذاری سمبوسه و ماکارونی زشته . دلمه خیلی شیک تره مجلسی تره ولی چون سبزی داره میتونی گراتن بیف استروگانف با گوشت بذاری .
خدایا من بارها و بارها دست عدالت پنهان تو رادیدم رحمت بی انتهای تو را با جان و دل حس کردم و همیشه شرمنده تو هستم ، باز هم از تو طلب میکنم : مهربانم یا سمیع یا بصیر یا قادر یا منتقم یا مانع یا معطی یا صبور
دوستان خیلی معذرت میخوام حالم یهو بد شد مجبور شدم برم درمانگاه و برگردم متاسفانه سرم زدم و روزمم باطل شد دوستان مهمونام غریبه نیستن خودمونی هستیم با هم ولی خب دوست داشتم سفرم خالی نباشه مرغ و با برنج دم نمیزارم موقع سرو قاطی میکنم خیلی خوشمزه میشه
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....