2737
2734
عنوان

۲۵ کیلو لاغر کردم، سلامت هم شدم. بیاید بگم چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 17770 بازدید | 113 پست
ماشااا.. ببخشید عزیزم،یعنی باشگاه میرفتید؟هر روز ؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

هر روز باشگاه نمی‌رفتم . سه روز پیاده روی تند در حد یک ساعت و سه روز باشگاه . قند و شکر و تنقلات و فست فود کلن حذف . شبا هم‌ نون و برنج نمی‌خوردم . پروتیین زیاد مصرف کردم . ریزش موهام که برای تنبلی بود رفع شد . کبدمم چرب بود و دائم یبوست داشتم اونم حل شد

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میرسیم به تعداد دفعات خوردن غذا در روز که خیلی مهمه:

ما هرچی میخوریم، اون انرژی،  میره‌ دور کبد(شکم) بصورت چربی، ذخیره میشه, و درطول روز اون انرژی رو برمیداره و مصرف میکنه. وقتی در وعده ی اول انرژی کافی داره، ما میایم بازم میخوریم، اتفاقی که می افته، هنوز چربی قبلی رو مصرف نکرده، ولی بازم به چربی دور کبد اضافه میکنه. هربار هی اضافه میشه. هی توی شکم انباشته میشه‌، بخاطر همین خیلی ها با اینکه لاغرن شکم دارن. یا چاقی اول از شکم شروع میشه.

راستی یادم رفت بنویسم توی پست اول، من کبد چرب داشتم ماه پیش سونو دادم، دکتر سونو گفت کبدت از این سالم تر نمیشه‌، کبدم‌چرب نبود دیگه. کلی کیف کردم 😁😄

خب، و بخاطر همین طب سنتی و اسلامی روی دو وعده غذا اتفاق نظر دارن. و البته یکی از فواید روزه گرفتن برای بدن همینه. بدن از پرکاری خارج بشه‌، توی قرآن گفته روزه بگیرید، چرا؟ چراشو‌ دقت کردید؟ گفته چون برای خودتون خوبه. کم‌خوری برای بدنمون خیلی خوبه، هم تقویت اراده یا همون نفس هستش، هم استراحت بدن.

اما خیلی مهمه که چی بخورید تا بتونید کمتر وسوسه شید، اگه بدن مواد مغذی کافی نداشته باشه، هی مغز فرمان میده به خوردن، پس خودتون رو بی اراده خطاب نکنید.

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
2731
چقد غذا میخوردی اندازه شو میگی عزیزم

الان می‌نویسم عزیزم، چه چی و چقدر بخورید...

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
ممنون ازشما..غذا خوردن خیلی رعایت میکردی؟یعنی خیلی کم میخوردین؟

نه نرمال غذا می‌خوردم در حدی که نیاز نباشه دیگه ریزه خواری کنم ولی پر خوری هم نمی‌کردم . غذای چرب و شور هم نمی‌خوردم . عرق زیره هم یه یک ماهی خوردم

دسته بندی تغذیه کلا سه نوع هستش: ۱. کربوهیدرات که میشه: نون برنج سیب زمینی، حبوبات، میوه ها، هرآ ...

همين؟ توضيح بيشتري نداره؟

ما نسل بدبختی هستیم.دستمان به مقصر اصلی نمیرسد،از همدیگر انتقام میگیرم.
2740
حرفات منطقیه

پس چی پس، ما از اون منطقی هاشون هستیم ☺️😄

راستی توی امضات نوشتی تغییر کردی،دنیای جدید، آدمای جدید، تغییرات رو بهت تبریک میگم، خیلی عالیه تجربه ی دنیای جدید 👌

همين؟ توضيح بيشتري نداره؟

چرا داره،  چندتا نوشتم فرستادم بازم دارم مینویسم...

ممنون از توضیح هاتون عزیزم..موفق و سلامت باشید

قربانت شما هم میتونی . کافیه بخوای . من کلی خوشگل شدم با لاغر شدن . قبلا واقعا سه کیلو لپ داشتم و غبغب . به خوشگلی و سلامتی فک کنید

قربانت شما هم میتونی . کافیه بخوای . من کلی خوشگل شدم با لاغر شدن . قبلا واقعا سه کیلو لپ داشتم و غب ...

من قدم۱۶۴و وزنم۷۱ هستش یعنی ۶۷ بودم توی سه ماه ۴کیلو زیاد کردم چون تحرکم کم شد..خیلی ناراحتم..سه روز توی هفته باشگاه میرم و توی خونه هم حلقه میزنم..سعی میکنم رعایت کنم..نمیدونم فایده ای داره یا نه..وای که چقد زود چاق میشم و سخت لاغر..البته فقط شکم دارم درحد..بقیه جاهام لاغره..

ممنونم که پاسخگو بودید.ان شاا..منم بتونم ارده ی شما رو داشته باشم عزیزم

2706