2733
2739

باید ۱۲ ساعت ناشتا باشم بعد برم چکاب کامل بخاطر کلیه هام

ازمایش ادرار و مدفوع و خون.

آزمایش ادرار باید چطوری باشه؟منظورم اینه که صبح از خواب بیدار شدم،ادرار کنم بعد آب بخورم با ادرار دوم برم آزمایش بدم یانه با همون ادرار اول باید ازمایش داد؟ 

لظفا مسخره نکنین چون چندبار آزمایش دادم و جواب ازمایشام اشتباه دراومده میخوام ببینم چیکار کنم درست در بیاد خسته شدم از آزمایش دادن.

و همینطور آزمایش مدفوع😥

اون چجوریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسی امشب اب زیاد نخوری خیلی بری دسشویی الان ک خوابیدی صبح بیدار شدی اولین ادرارت باید نمونه بگیری

خوب شد گفتی وگرنه باور کن میخواستم هی اب بخورم🤦🏼‍♀️آخه گشنم شده ۱۲ساعت ناشتا برام زیاده

2738

عزیزم شما پارسال می خواستی گوسفند قربونی کنی موفق شدی؟

و اینکه بعد از قربونی تغییری کردی؟

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
عزیزم شما پارسال می خواستی گوسفند قربونی کنی موفق شدی؟ و اینکه بعد از قربونی تغییری کردی؟

برای اون قضیه متاسفانه نتونستم قربونی کنم

اما امسال توی محرم یه قربونی انجام دادیم و حاجتمو گرفتم.