2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من قبلاً  الارو میزدم خیلی گرون شده ، یبار سان سیف زدم اصلا راضی نبودم ، بعدش لدورا خریدم رنگی بهم نیومد الان لدروا بی رنگ میزنم راضی ام ، هر چی می‌خرید اگر صورتتون جوش میزنه free oil بخر 

رشته ام پرستاری و روحیه ام به شدت حساس مجبور بودم بخاطر آینده کاری و زندگی برم  🥲💔 دعا کنید کنکور امسال داروسازی بیارم عاشقشم 🥺 به بچه هاتون نگید بیان تجربی بزارید آزادانه زندگی کنند حتی اگر میتونید از این رشته دورشون کنید ، پنج سال دبیرستان و کنکور نابودم کرده و استرس باعث شد قلب ام مشکل پیدا کنه و پریودی تا منظم و حمله عصبی گاهی رخ میده برام. برام یه صلوات بفرست گل ♥️
2738

من خودم شاپ دارم

بی بی گارنیر اصلی اگ گیر بیاری و اینکه پوستتم چربه بخر، کاور عالی رنگشم بژ نرماله به همه پوستی میافته

پنکک نخر بجاش کوشن بخر از هر مارکی

هر کُـجا کردم محبّت، غرق محنت شد دلم. یا من این حکمت ندانم یا محبّت بـاب نیست  

من ضد افتاب مدیسان میزنم برای پوست هایی هست که خیلی زود جوش میزنن و حساسن رنگی شماره دو عالیه از لحاظ قیمتم مناسبه پوشانندگی خیلی عالی هم داره 

چه روزایی که تو خنده هامون مردیم 😔