2737
2734
عنوان

گفتگو پیرامون قرآن🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 43 پست
خیلی عالی ، اگر امکان داره بازم مطلب بزارید ممنون

حتما.

البته من نیتم از تاپیک این بود که دویتان بیشتر مطالب آموزنده بگذارند من استفاده کنم.

چون من دانش وسیعی ندارم.

اما از همون یه خرده اطلاعاتم مینویسم براتون.

یک مساله ای که باعث شد اسلام و قرآن برای من جذابیت پیدا کنه مساله ی نسبیت انیشتن هست. که در پست بعدی مینویسم❤🌱

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

نامه ی انیشتین به یکی از علمای اسلامِ زمان خودش رو سرچ کنید لطفا❤🌱

انیشتین به یکی از علمای دینی زمان خودش نامه میزنه و میگه:

دین اسلام تنها دینی هست که در اون مساله نسبیت مطرح شده و اون هم در مورد حدیث معراج پیامبر هست.

مساله نسبیت میگه اگر شما با سرعت نور حرکت کنی دیگه هرار سال اندازه یک ثانیه بر تو میگذره (یعنی زمان مفهوم ش تغییر میکنه)

در حدیث معراج پیامبر آنده که زمانی که پیامبر به هفت آسمان عروج کردند، لحظه عروج پای مبارک شون به کاسه آبی برخورد میکنه و وقتی از عروج برگشتند هنوز کاسه آب در حال ریختن بوده(یعنی عروج به هفت آسمان تنها در کسری از ثانیه رخ داده)

و این یک معجزه دیگر قرآنه که برای من فوق العاده تکان دهنده بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامه ی انیشتین به یکی از علمای اسلامِ زمان خودش رو سرچ کنید لطفا❤🌱 انیشتین به یکی از علمای د ...

یک دریافت دیگری که من از معجزه بودن قرآن دارم سوره عزیز و مبارکِ قدر هست ...

این سوره برای من خیلیییی عجیب و شگفت انگیزه.

میگه

شب قدر؛ شبی که از هزار ماه ارزشمندتره ....

اینکه شبها و روزها از نظر قرآن اصلا باهم برابر نیستند و ارتباط انسان با غیب در شبها و روزهای مختلف متفاوته.

خیلی عجیبه ...

علم نجوم و اخترشناسی اینو توضیح میده که در فلان روز بر اساس مدارهای زمین و ماه و خورشید اثراتی که کره زمین از آسمانها دریافت میکنه متفاوته ....

علومی مثل طالع بینی و پیش گویی سعی کردند دری بسوی این علم نامتناهی باز کنند که البته هنوز گوشه ای ازون هم کشف نشده ...

اما در روایات داریم که هر روز عمل و ذکر خاصی داره و روزها متفاوت هستند❤🌱

نامه ی انیشتین به یکی از علمای اسلامِ زمان خودش رو سرچ کنید لطفا❤🌱 انیشتین به یکی از علمای د ...

چه جالب 😍

ممنون که اطلاعاتت رو باهامون در میون میزاری 🙏

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2731

من یه بار تو معنی قرآن یه جایی اینو خوندم ولی دقیق یادم نیست حتما بیشتر سرچ می کنم

خداوند هر آنچه رو که بخواهید بهتون می ده ولی بیشتر مردم نمی دونند که چی می خوان! 

دیوانه و دلبسته ای اقبال خودت باش/سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش/یک لحظه نخور حسرت آنرا که نداری/راضی به همین چند قلم مال خودت باش/دنبال کسی باش که دنبال تو باشد/اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش/پرواز قشنگ است ولی بی غم و محنت/محنت نکش از غیر و پروبال خودت باش/صد سال اگر زنده بمانی، گذرانی/پس شاکر هر لحظه و هر سال خودت باش
زیاد سرچ میکنم اما به نتیحه نرسیدم کلا هنگ کردم گفتم اینجا شاید کسی بتونه کمکم کنه

دفتر مراجع تقلید میتونید مراجعه کنید جوابتون رو میدن البته فکر کنم تلفنی هم پاسخگو باشن ...من یه مدت یه سوال خیلی عجیب داشتم گفتم الان برم منو خفه میکنن خیلی قشنگ جوابمو دادن و آرامشمو برگردوندن. من دفتر مکارم رفته بودم

من نمیتونم ارجاع تون بدم به یک سوره و آیه که مستقیم توضیح داده باشه حالت سفر به دنیای موازی رو اما چ ...

سلام عزیزم من چندتا از تاپیکاتون خوندم اول اینکه سپاس فراوان از مطالب مفید و وقتی ک میزارین 

واقعا همیشه دنبال کسی میگشم مث شما ک حرفاش درعین سادگی و قابل فهم بودن ب دلم بشینه و روم تاثیر مثبت بزاره💚😍

میشه بهتون درخاست بدم 

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...
من یه بار تو معنی قرآن یه جایی اینو خوندم ولی دقیق یادم نیست حتما بیشتر سرچ می کنم خداوند هر آنچه ر ...

چقدررر قشنگ ....

یک دعایی برای من خیلی عزیزه:

خدایا به من دعا کردن بیاموز ....

اینکه ما حتی بلد نیستیم چی بخوایم ...

نمیدونیم چی برامون خوبه ....

لحظه ای که میخوایم دعا کنیم ته دلمون میگیم نکنه اصلا ضرر من در این اتفاق باشه ...

و یه دعای دلبری در صحیفه سجادیه هست:

خدایا میل و رغبت م را بسکی انچه صلاح منست قرار بده ...

همه اینها در تایید فرمایش شما

2740
سلام عزیزم من چندتا از تاپیکاتون خوندم اول اینکه سپاس فراوان از مطالب مفید و وقتی ک میزارین  و ...

خیلبی دلگرمم کردید با پیام تون.

هرچند از خانم های پرحاشیه ترسان ام اما به دیده منت ورخواست دوستی تو می پذیرم😊😉😍🌱❤

دفتر مراجع تقلید میتونید مراجعه کنید جوابتون رو میدن البته فکر کنم تلفنی هم پاسخگو باشن ...من یه مدت ...

اتفاقا مرجع تقلیدمنم مکارم شیرازیه راس میگیا شمارشو پیداکنم زنگ بزنم خیلی ذهنم درگیرکرده این موضوع 

مرسی عزیزم

خیلبی دلگرمم کردید با پیام تون. هرچند از خانم های پرحاشیه ترسان ام اما به دیده منت ورخواست دوستی تو ...

خخخ اسم کاربریم داستان داره وگرنه من خودمم از حواشی گریزانم 😅

مرسی عزیزدلم

میشه لطفا برای سلامتی و ظهور حضرت مهدی عج یه صلوات بفرستی🌹 ❣ الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ ❣💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک💚      «سلاما على قلبُ يتألمَ قبلُ المنامِ ويبكيُ بكاءَ العالمُ ولمِ يشعرَ بهِ احدُ.»سلام بر قلبی که قبل از خواب درد می‌کشد و به وسعت دنیا می‌گرید و کسی آن را احساس نمی‌کند...
اتفاقا مرجع تقلیدمنم مکارم شیرازیه راس میگیا شمارشو پیداکنم زنگ بزنم خیلی ذهنم درگیرکرده این موضوع&n ...

خداروشکر عزیزم😍😘 یه سایت پاسخگوی آنلاین هم هست واقعاااا کارشناسای خوب و با حوصله ای و مذهبی داره در تمام زمینه ها ... من از اون سایتم زیاد کمک گرفتم

https://my.pasokhgoo.ir/landing

برو قسمت کارشناسان بر خط