2737
2734
سلام به همگی.منم از امروز شروع کردم.روزی 30 مین میزنم که میخوام به 45 مین برسونم.من در هر دقیقه صد تا حلقه میزنم.منم بعد از ماه رمضون وزنم نرمال شد.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
سلام به همگی.منم از امروز شروع کردم.روزی 30 مین میزنم که میخوام به 45 مین برسونم.من در هر دقیقه صد تا حلقه میزنم.منم بعد از ماه رمضون وزنم نرمال شد.
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفیدبرفی جون منم همین طور شدم، قدم 170 و وزنم 58 ولی دور کمرم 84، دور کمرم زیاده. من فکر نمی کردم این قدر تاثیر داشته باشه که تو یه ماه 3 سانت کم کنه، برا همین گفتم انگیزه می گیرم.
2728
سلام دوستان

منم هستم.اما هنوز حلقه ندارم.....ظاهرا به این هولاهوپ ها میگن تن زیپ جادویی!!!!!!!!!

منم ایشالله فردا میرم از اینا میخرم

تازه من بلد هم نیستم!

از همتون اوضاعم خراب تره!

یکی بگه ببینم...برای کوچیک شدن شکم هم موثره؟ یا فقط برای کمره؟
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
سلام به همگی

من هم خریدم! تن زیب جادویی. داخلش توپک های ژله ای هست

در کمال تعجب...............تا شروع کردم به حلقه زدن موفق شدم!

خیلی کیف داد

10 دقیقه زدم.....شمردم متوسط دقیقه ای 100 تا میزدم

نوشته بود وزنش 1400 و قطرش هم 1 متر هست........مال شماها چجوریه؟

الان هم پهلوهام خیلی درد میکنه! ولی خیلی حال داد!
***الهی و ربی....من لی غیرک***فروش تخته شاسی برای عکس ارزانتر از آتلیه با ارسال رایگان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=561837&PageNumber=1
2738
سلام
فافا جون چه زود خریدی و شروع کردی، آفرین، فکر کنم اراده کردی تا شکم نره سر جاش ولش نکنی...

مال من قطرش 1 متر و وزنش 750 گرم. خوبه که زود راه افتادی، برای کوچک شدن شکم هم موثره، انشاءالله که زودی بیای بگی شکمت کوچولو شده.
سلام سفید برفی جون و زهره جون

مرسی.......از تشویقاتون!

ایشالله که دعاهاتون بگیره! ایشالله منم به عنوان یه فرد موفق در زیمنه کوچک کردن شکم باشم! چون این بیدی که من بینیم با این بادا نمیلرزه!

من واقعا این دفعه اراده کردم!

الان هم کمربند بخار بستم به شکمم................بعدش هم میخووام دراز نشست برم........بعدش چرخونک!

امروز فکر کنم 20 تا هم نتونستم حلقه بزنم. خیلی درد میکرد! این استخونای پهلوم انگار خورد شده بودن

خدا کنه زود خوب شه که شروع کنم.......
سلام به همه

من خیلی خیلی پایه ام برای حلقه زدن اینقدر شکمو پهلو دارم که نگوووووووووووو

یه حلقه دارم که از زن داداشم گرفتم نمیدونم مارکش چیه ولی شبیه عکس شماره1 تن زیپ که تو این تاپیک بود هست

خیلی وقته که حلقه رو گرفتم ولی هرچی تمرین میکردم نمیشد وهمین باعث شد ولش کنم

اما از امشب تصمیم گرفتم اساسی تمرین کنم تا یاد بگیرم خیلی برام سخته چون دیسک کمر دارم ولی من تصمیمم رو

گرفتم حتما میخوام ادامه بدم امشب 10دقیقه زدم که البته تقریبا هر8-9 تا که میزدم میرفت از کمرم پایین منم که از رو

نمیرفتم هی ادامه میدادم فکرکنم برای روز اول خوب بود مگه نه ؟
قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
من روشی رو که منصوره جون گفت انجام دادم ولی بازم خوب بلد نیستم کممممممممممک چی کارکنم؟

راستی حلقه من توخالی وسبکه به نظرتون هولاهوپ بهتره؟ اون سنگینتره؟ قیمتش چنده؟ کار باهاش راحتره؟

خواهشا یکی جواب سوالای منو بده خیلی درمونده شدم ازدست این شکمو پهلوهام

قطعه گم شده ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
حورا جون من در مورد حلقه ها چیزی نمی دونم، خودم ایران نخریدم. چند صفحه قبل بچه ها درباره حلقه ها حرف زدن...

حلقه هایی که برای بزرگسال هاست قطرش تقریبا 1 متره، اگه کوچکتر باشه فکر می کنم سخت بشه.

من دو سه روز پشت سر هم تمرین کردم تا یاد گرفتم. حلقه رو بگیر و با دستت بچرخونش، بعد سعی کن با کمر هدایتش کنی...
2706