2737
2734
عنوان

دادن حق طلاق به زن

| مشاهده متن کامل بحث + 11399 بازدید | 22 پست
عموی من این حق رو به زنش داده بود اونم تا عموم خبر دار شه رفته بود طلاقش رو گرفته بود .گفنه بوده نفقه نمیده درحالی که حقوق عموم همیشه تو جیب اون بود.خانم خیلی زود هم با خواستگار اسبقش ازدواج کرد و عموم الانم باور نمیکنه
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش منم حقشو داشتم ..............
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
2731
شیم شیم جون برو سایت وکالت اونجا مطمئن
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
خواهش میکنم خانمی
شیم شیم جون منم حق طلاق رو از شوهرم گرفتم و حسابی درین موئرد قبلش تحقیق کره بودم اگه فقط تو عقد نامه بند ب رو امضا کرده اون کفایت نمیکنه ولی اگر محضری به خانمش وکالت داده باشه اون موقع همسرش شخصا بدون حتی هیچ دلیلی میتونه طلاق بگیره مهریه شم کامل بگیره
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
2738