2733
2739
الهام جان ممنون ک بیادمون هستی و برامون دعا میکنی الهی بحق این روزهاوشبهای عزیز دوتا نی نی سالم و تپل مپل تو دلت باشه ای خدا دل الهام جونو شاد کن و همچنین همه منتظرا مخصوصا بچه های این تاپیک ساحل جون ماه پیشونی جون امیدوار جون نیکو جون. و بقیه بچه ها......قربون همتون برم خیلی دوستتون دارم دوست جونا توروخدا اخر دعاتون منم دعا کنید خیلی دلم گرفته دارم از غصه میمیرم یک ساعت پیش با شوعرم بحثمون شد بهم گفت نازا.........خیلی دلم شکست
الهی و ربی من لی غیرک
عزیزم گندمک مهربونم خیلی غصم شد شوهرت حرف بدی بهت زده😔😔😔امیدوارم خدا دل شکسته هممونو ببینه و نی نی براره تو دلامون تا اینقد حرف نشنویم هممون یه جورایی شکلای مختلف این حرف و میشنویم تو دعوا که نقل و نبات نمیدن حتما حرصش گرفته میدونم دلت شکسته اما قوی باش همین اعصاب خوردیا واسه تخمکای ما سمه امیدوارم به حق همین شعبان عزیز خدا خودش بهمون رحم کنه و دهن بقیه رو خودش ببنده دوست دارم عزیزم و امیدوارم به ارزوهای به حقت برسی دوست خوشگلم🌹🌹😘😘😘💋💋💋
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها منم شمارو واقعن دوس دارم و بهتون عادت کردم..یه روز اینجارو نخونم دلم میمونه پیشتون...انشالله به حق همین ماه شعبان ماه امام زمانمون هممون بزودی دامنمون سبز بشه و سال آینده نیمه شعبان شیرینیشو پخش کنیم..من که دیگه سپردم دست خدا خودش..هروقت صلاحم باشه میده..قرار نیس همه آدمها بطور همزمان بچه بیارن..زمان بندی ما آدمها دست خالق ماست..پس به خودش بسپارین که خودش الرحم الراحمینه..در پناه حق گل خانومای خوشگلم....
روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
چه تفاهمی الهام جونم..دوتامون هم زمان و دوتامون هم گفتیم خوشگل...الهامی واقعن تفاهم داریمااااا گل خانوم..
روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
2728
الهام عزیز..من ذخیرم قبل از بارداری 0.2 بود و با همین ذخیره و تقویت خودم باردار شدم....امروز هم وقت دکتر دارم برم ببینم بهم چه آزمایشهایی میده...2 روز پیش طب سوزنی بودم...بهم اطمینان 100 % که هورمونهام توسط این طب اکی میشه....این هفته آزمایش میدم و جوابش رو با ماه دیگه مقایسه میکنم..اگر خوب بود حتما بهتون پیشنهاد میدم که این دکتر رو برید.
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
2738
ماه پیشونی عزیزم ممنون از دعای قشنگت امیدوارم برای هممون یکی یکی اتفاق بیوفته ماه پیشونی جون تهران بودم خودم برات وقت می گرفتم حتما دستم خوبه تو نوبت گرفتن از تهرانی همیشه خداروشکر تونستم وقت بگیرم خانومایی میان می گن ما سه ماه میخوایم وقت بگیریم نمیتونیم بس که اشغاله اما شانسم خوب بوده از اونجا که خدا خواسته همیشه تونستم اولین نفرا وقت بگیرم فردا اون ساعتا احتمالا پشت فرمون تو راه شمالم وگرنه عزیز دلم حتمی برات می گرفتم امیدوارم گندمک جون برات بگیره و بیای موفق باشی گلم همتون خیلی دوست دارم😍😍💋💋💋
باران که شدی مپرس خانه ی کیست..... سقف حرم و مسجد و میخانه یکیست
الهام جان این دکتر میگه با این طب ما میتونیم فولیکولهای غیرفعال رو فعال کنیم. روی کیفیتش تاثیر بزاریم...در ضمن من احتیاج به یک فولیکول توپل باحال سالم داریم...1000 تا که نمیخوایم....ولی خود دکتر که خیلی با اطمینان گفت بعد از یک ماه برو آزمایش بده و نتیجه این طب رو ببین. ولی خب من باید مطمین بشم
مینویسم برای تمام کسانی که از رحمت خدا ناامید شدن..که ناامید نباشید درهای رحمت خداوند همیشه باز است..بخواهید تا داده شود....بعد از سقط دخترم خداوند به من پسری سالم عطا کرد.الهی شکر
2706