2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی متاسفانه فامیل و بستگان ما به اولین چیزی که فکر میکنن مسخره کردن اسم بچه س با اینکه ما خیلی باهاشون رفت و امد نداریم و کم همدیگه رو میبینیم اما بازم عنایت میفرمان به خدمتمون .... میخاستم بدونم به نظرتون چه جوری میتونن این اسمو مسخره کنن؟؟
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....
2731
اسم پسرم علیسام هست زندایی شوهرم روز هفتم زایمانم زنگ زد خونمون گفت من از طرف خانواده بهت میگم اصلا از اسم پسرت خوشمون نیومد سریعتر عوضش کنین خیلی جدی و امری هم گفت
عزیزم مهم اینه ک شما چجور این اسمو تلفظ کنین..و میتونی بگی اسمی گذاشتم ک کسی نخاد کجش کنه یامسخرش کنه...
. دلدار به من گفت : چرا غمگینی... در بند کدام دلبر شیرینی...؟ برخواستم و آینه به دستش دادم... گفتم : در آینه که را می بینی؟؟؟؟
2738
نمیتونن. و اینکه اگه قراره اینجوری باسه همه اسمارو میشه مسخره کرد و اینکه شما بخاطر مردم زندگی نمیکنین تا زمانی که بچه به دنیا نیومد اسمشو به هیچکس نگین.
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏
یااینکه واسه امتحان کردنشون الان ی اسم بگو ببین عکس العملشون چیه اکه مسخره کردن و بعدا گفتن چرا عوض کردی بگو چون مسخره کردین عوض کردم....
. دلدار به من گفت : چرا غمگینی... در بند کدام دلبر شیرینی...؟ برخواستم و آینه به دستش دادم... گفتم : در آینه که را می بینی؟؟؟؟
الیس جون قصدمونم همینه درسته برا مردم زندگی نمیکنیم اما الان پسر چهار سالمو کنار میکشن میگن اسمتو دوست داری؟؟؟؟بهتر نبود علی یا سام تنها بودی؟؟؟ علیسام عجیب غریب نیست و چند روز ذهن بچه درگیره با اینکه خیلی باهام رودربایستی دارن و گرنه تا حالا صدتا حرف شنیده بودم ازشون
2706