2733
2734
سلام از اینکه وقت میگذارید تا به سوالم جواب بدید خیلی ممنونم شاید نتونم زود بیام جواب ها رو بخونم بنابراین پیشیپیش تشکر میکنم، همان طور که میدونید یخچال ساید بای ساید فریزرش کوچکه ،مشکل من کوچکی اون نیست چون مواد غذایی رو تازه استفاده میکنم .اما فریز کردن گوشت مرغ و ماهی و سبزی و اینا اجباریه تقریبا. مشکل من اینه که مواد روی هم طوری قرار میگیرن که هر وقت در یخچال رو باز میکنم میان میریزن روی من.شاید کوچکی فریزر این مشل رو بوجود میاره اما اکر به جای طبقه کشو بود چند کشو خالی میموندن،فقط نصف هر طبقه قابل استفاده است.والا میریزن بیرون. حالا سوالم اینه این وسایل رو چطور تو فریزر بذارم تا راحت باشم و مشکلم رفع بشه.امکان خرید فریزر دیگه ای رو ندارم. چند بار سبد و ظرف خریدم تا با سلیقه مواد رو جا کنم اما پلاستیکی بود همه شکستن. من مثلا سبزی رو تو نایلون میریزم بعد مستطیل کامل و صاف درست میکنم بعد فریز میکنم تا کپتر جا بگیره با این حال تا در یخچال باز میشه سر سره بازی مواد شروع میشه. فکر میکنم مشکل از خودمه و بلد نیستم. لطفا راهنماییم کنید. پیشاپیش ممنونم ازتون.
منم ساید دارم یکمی مشکل تورو دارم دوتا کشو داره دوتا طبقه بالاش تو درشم چندتا باکس داره تو باکسای درش بیشتر کرفس و هویج و لپه پختهو البالو و ... می زارم تو کشوهاش یکیشو سبزی یکیشو مرغ و گوشت تو طبقات هم نون و حبوبات پخته و ماهی و ...
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ساید دارم. اما ظروف پلاستیکی بزرگ دارم . منتها باکسهایی رو میخرم که عمیق و دراز باشن و فضای رو رو هم استفاده کنن ..مـتلا من نثف یه طبقم توش نونه. نون سنگکک. برش میدم منظم میچینم تو باکس.
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
2731
منم ساید دارم من مثلا سبزی که مستطیلی می کنم مثلا هر 5 تا بسته رو دوباره تپ یک نایلون جدا میزارم برای گوشت ونرغ هم ظرف یک بار مصرف لبه دار هر چند وقت یک بار هم عوض می کنم سایز بزرگ می گیرم مثلا توش 4 تا چرخ کرده جا میشه یا 4 تا بسته مرغ و....... تو طبقات میزارم هیچ وقت هم سر سر بازی ندارم