2752
2734
عنوان

خیانت به شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 3464 بازدید | 102 پست

داشتم تویه روستایی ردمیشدم یهو یه خانمه اومدبیرون ب حالت فرار ویه مرده پشت سرش اومد گرفتش بردش داخل

خانمه لباس نداش ولی مرده لباس زیرداش

محبوب همه باش معشوق یکی**محبت روب همه ببخش عشق روب یکی
داشتم تویه روستایی ردمیشدم یهو یه خانمه اومدبیرون ب حالت فرار ویه مرده پشت سرش اومد گرفتش بردش داخل ...

شت😶😶😶

درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 با تچکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یچیزی راستشو میگی؟مامان خودت بوده؟اگ آره بدون بابات ی عمر براش کم گذاشته تو دیگ مادرتو قضاوت نکن الا ...

نه عزیزم 

من ۳۸ سالمه و پدرم فوت شده 

دختر ایشون ۱۳ سالشه همسایه بودیم خیلی دوست بودیم با هم 

بچه ش به من می گه خاله

شوهرش براش خونه نگرفت؟؟  شاید یکی از دلایل خیانت همین بوده که فقط مجبور بوده سازش کنه. تو زیرزم ...

شاید

من خودم جای اون بودم نمی تونستم زندگی تو زیرزمین مادرشوهر رو تحمل کنم 

اما به نظرم به خاطر دخترش باید یه مدت دیگه تحمل می کرد 

یا حداقل با اخلاق بدش و ناسازگاری شوهرش رو مجبور می کرد مستقل شه 

یا اینکه نهایت طلاق بگیره بعد ….

بله . از تو چتاش فهمیدیم رابطه جنسی داشته

😬😬😬بعد الان رابطه برادرتون باهاش جطوره ؟؟؟صمیمی ن ؟؟؟چرا جدا نشدن ؟؟برادرتون هم فهمید رابطه جنسی داشتن ؟؟🤕

دخترک له له کنان در حال رفتن به نانوایی بود .ادامسش رو تف کرد روی زمین .دم نانوایی دید اسکناسش نیست راه رفته را اینبار ارام برگشت روی زمین چشمش دنبال اسکناسش بود نزدیک ایستگاه اتوبوس اسکناس زیر پاشنه کفش خانمی بود ایستگاه شلوغ بود تا خواست جلو برود و به خانم بگوید پولم زیر پای شماس خانم سوار اتوبوس شد پول هم با کفش خانم رفت .اسکناس با ادامس به ته کفش خانم چسبیده بود 😐😐😐
😬😬😬بعد الان رابطه برادرتون باهاش جطوره ؟؟؟صمیمی ن ؟؟؟چرا جدا نشدن ؟؟برادرتون هم فهمید رابطه جنسی ...

برادرم شکاک شده بنظرم. یکم فکر کنم سرد تر شده. نمیدونم چرا حدا نشدن. داداشم فهمیده بود با اون مرده در رابطس یجورایی ولی رابطه جنسیو فکر نکنم ما هم واضح بش نگفتیم اینو . بچه ندارن. بچه دار نمیشه باید اوی اف کنه

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾 خدایا ممنون ازت که ی بلوبری تو دلم گذاشتی.خدایا شکرت❤️🥹

والا من از خودم بدم میاد که چرا نمیتونم برم با کسی دیگه.  

وقتی هزار بار بهش بگی من نیازهام برطرف نمیشه توجه نکنه به نظرم خیانت حقشه

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)