2737
2739
عنوان

تجربه من از رشد ابرو + عكس 🌈☔️🍒

| مشاهده متن کامل بحث + 5852 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عطارى  

عزیزم لابیا پلاستی کردی شما چجوری بوده من کردم درد دارم ترمیم کننده چی زدی برای جای بخیه

تاپیک افغان زدم یه ماه تعلیق بودم به خاطرش🥹🥹🥹من نمیگم افغان ها همشون بدن بخدا من آدم خوبم دیدم اما تهدید برای نژاد اریاییی و برای مذهب شیعه هستن اون هام انساننن ولی مهمان جند روز اول حبیب خداست بعدش ذلیل بنده خداس

سلام عزیزم 

من چهار ماهه دماغمو عمل کردم 

بینیم خیلی پر کار بود و پوست چرب 

خیلی ورم دارم هنوز پره های بینیم با نوک بینیم خیلی ورم داره انگار گوشتی شده اصن 

خیلی میترسم 

برا شما بعد چند وقت ورمت رفت ؟ تیغه بینیت ناصافی یا برجستگی هم داشت؟

تولد من تویی و پیش از تو یاد نمی آورم که وجود داشتم...✨💙🧿 متأهل و متعهد 👩‍❤️‍👨  یادتون باشه مشکلات تاریخ انقضا دارن همگی ی روز حل میشن 🙃😉
2728
اگر اين برندش رو پيدا كنيد از همه بهتره بقيه مثل اب بودن و دوست نداشتم الان هم هروقت خاطرم باشــــــ ...

عزیزم میشه برندشو بگین لطفن🙏🏻❤️عکس باز نمیشه

عاشق جیرجیرک مولانم🥺😂برای همین اسمم شد cry_kee🤍  کاربر تعلیقی ۹۸😕    برای سربلندیم جلوی نامزدم دعا کنین🙏🏻😔  اگه مخالف نظرمی لطفن ریپلای نکن🙏🏻(با احترام جواب نمیدم بهت)