2752
2734

همه چی و میدونه😐😬

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیذارم ب اون حد برسه معمولا اما گاهی پیش میاد،قایمش میکنم زیر بقیه زباله ها😂😐

ومنی که کابوسم اینه پلاستیک زباله وسط راه پاره بشه😂😂

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
2731

یچیز خیلی ناجور😑ک‌ اصلا نمیگم بهش هرگززز

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
هالا که کسی رازشو نمیگه حد اقل بگین چجوری تاپیکامو پاک کنم😂😂😂😂

من رازای بزرگی تو زندگیم دارم یکی هس ک دوسم داره چندین ساله شدیدن اونم خبر داره ولی اصرار ب ازدواج باهام داره

بخاطر اینکه از رازام خبرداره و سرکوفت بزنه میگم ن 

اون اما میگه ادم ممکنه اشتباه کنه و عیب نداره 

چیکار کنم بنظرتون

کاربر ۹۸ _ بر ایرانیان زار و گریان شدم #فردوسی (به امید تغییر و آبادی وطن) _ میخوام اینجا ثبت کنم روز شروعم برای رسیدن به هدفم رو که با تاریخ برگشت مجددم به سایت یکیه ، برام دعا کنین مهربونا🥺💚

توروخدا بمن کمک کنید در مورد مادرشوهرمه.حامله مو دیگه اعصابم نمیکشهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/9950241/بیایین-توروخدا-منو-یکم-ارومم-کنین-یه-زن-حامله-م-و-از-دست-این-مادرشوهر?postId=265450559

واسه خونه جدا رفتنم و دورشدن از مادرشوهر و نیت قلبیم اگه راضی صلوات بفرس😘

تا حالا بهش نگفتم وقتی تخمه میخوره از صدای تخمه خوردنش بدم میاد منم میشینم کنارش به بهانه تخمه خوردن یواشکی تخمه ها رو میریزم دور تا زودتر تموم شه 😂😂😂😂😂😂

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
جدیدا یخاطر بارداری یکم حالت ویارطوری بهش دارم،ولی بهش نمیگم چون دلش میشکنه😄

مم اینو نگفتم بهش ولی خودش فهمید چون از صبح خوب بودم تا پاشو میذاشت خونه بالا میاوردم😂😂😂😂

مم اینو نگفتم بهش ولی خودش فهمید چون از صبح خوب بودم تا پاشو میذاشت خونه بالا میاوردم😂😂😂😂

هوفففف،باورت میشه بهش میگم عجله نکن واسه خونه اومدن،جمعه میگم پاشو برو پیش دوستات میگه نمیرم میگم نههههه برو .چیکار کنم بخدا🤣

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
هوفففف،باورت میشه بهش میگم عجله نکن واسه خونه اومدن،جمعه میگم پاشو برو پیش دوستات میگه نمیرم میگم نه ...

خیلی وحشتناکه ..

خصوصا وقتی لباس چرک هاش توی حموم هستند میخوای بری بندازی توی ماشین انگار بوی تن شون میپیچه توی مغز آدم ... خدایا شکزت تموم شد اون دوران