2752
2734
ایشالا که دراد واسم دعا کن نتیجه بگیرم بخدا افسردگی گرفتم🥺😭

استرس نداشته باش چون همین استرسم اثر داره انشاءالله که همش در میاد و کیف میکنی شونشون کنی😊

‏نه زندگی اونقدر شیرینه،نه مرگ اونقدر ترسناک،که آدم پا رو شرافت خودش بزاره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استرس نداشته باش چون همین استرسم اثر داره انشاءالله که همش در میاد و کیف میکنی شونشون کنی😊

سلام عزیز خوبی عزیز از هفته چندم نتیجه گرفتی؟؟من موهام وحشتناک میریزه دیگه چیزی تو موهام نمونده امروز هفته سومه ک زدم ولی ریزشم کم نشده هنوز....پس کی اثرشو میزاره

نه اونچنان دردی نداشت...عادی مثه امپولای دیگه، بستگی داره طرف چجوری بزنه، بعضیا خوب میزنن نمی‌فهمی بعضیا بد میزنن، که اونم درد خاصی نیست...ترکیبم میکنن من نشنیدم مشکلی داشته باشه ، خارحیشم نیست دیگه ، همون ایرانی هست 

نه اونچنان دردی نداشت...عادی مثه امپولای دیگه، بستگی داره طرف چجوری بزنه، بعضیا خوب میزنن نمی‌فهمی ب ...

ببخشید عزیزم‌ دوتا سوال دارم خدمتتون.

اول اینکه این‌ امپولا بیشتر برا رویش مجدد هستن یا برا رفع ریزش؟ دومم‌ اینکه‌ اگر کسی بطور ارثی موهاش کم پشت باشه این‌ امپولا موهاشو پرپشت‌ میکنن یا ن؟

ببخشید عزیزم‌ دوتا سوال دارم خدمتتون. اول اینکه این‌ امپولا بیشتر برا رویش مجدد هستن یا برا رفع ریز ...

خواهش میکنم هم رفع ریزش و هم رویش مجدد موهای ریخته شده،  سوال دوم چندان اطلاعی ندارم، ولی خوب بالاخره می‌تونه کیفیت تار موهارو افزایش بده فکر میکنم،