2737
2739
عنوان

خدایااا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 163 بازدید | 25 پست
گوشیش چک میشه نمیتونه باهام باهام ارتباط باشه 🥺🥺🥺

غلط کردع کار قحطی بود😑

یک عدد شوونیسم 🤞                   پینوشه ی شیلیِ افکارم انگار در سودای پیروزیست. خانومه ارنستو تفنگت کو؟؟!!! الان که وقت پیپ کشیدن نیست !                                                            «آن سوم خط منم» ؛ اسنیفم کن !
خوب حتما در حال کشتنو شکنجه دادنه وقت نداره برات

😅😅😅😅اخ آخ گل گفتی

یک عدد شوونیسم 🤞                   پینوشه ی شیلیِ افکارم انگار در سودای پیروزیست. خانومه ارنستو تفنگت کو؟؟!!! الان که وقت پیپ کشیدن نیست !                                                            «آن سوم خط منم» ؛ اسنیفم کن !
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گوشیش چک میشه نمیتونه باهام باهام ارتباط باشه 🥺🥺🥺

دوستای من مگه دوس پسر سپاهی نداشتن، یه خط دارن که سیمکارت به اسم خودشون نیست خلاف هاشونو با اون خط انجام میدن،نمیخوام تو دلت رو خالی کنم عزیزم ولی خودت  دو دوتا چهارتا کن.پازل ها رو بزار جفت هم، این آقا داره  رسما  دو  درت میکنه،بهش دلخوش نکن 

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
2731
من نگران این بی لیاقتم میترسم چیزیش شده باشه😢

خو به جهنم همچین ادمی بدردت نمیخوره

نون تو خون ملت میزنن اینا

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
گفت نمیشه امکانش نیست😭

دروغ میگه.باورنکن، مطمئن باش یه خط و گوشی دیگه هم داره وبتو شمارش رو نداده، تو رو هم توی آبنمک خوابونده

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
سپاهی ها مگه دوست پسرم میشن 😳

بله عزیزم. مگه آدم نیستن که دوس دختر نداشته باشن؟؟ اونا هم آدمن  دل دارن

2740
بله عزیزم. مگه آدم نیستن که دوس دختر نداشته باشن؟؟ اونا هم آدمن 

باشه ببخشید😳

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
باشه ببخشید😳

😂😂😂😂

برا امضات هم ص فرستادم هم دعا اگر قابل باشم

ممنون عزیزدلم. حاجت روا بشی گلم 😍😘