2733
2734

عزیزم ریلکس باش انشالله عمل خوبی داشته باشی و بچه به سلامتی به دنیا بیاد، برا همه منتظر ها دعا کن باردار بشن و برا همه باردارها هم دعا کن به راحتی فارغ بشن 

گلم سزارینت انتخابی بود یا نه؟ و هزینه اشو هم میگی ؟ منم انشالله عید باید سزارین کنم

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  ان شالله که زایمان راحتی داشته باشی و به خوبی و خوشی زایمان کنی و فسقلیتو سالم بگیری بغلت 😍😍

برا منم دعا کن عزیزم اسمم فاطمه اس دعا کن زایمان خوبی داشته باشم بچه مو سالم بگیرم بغلم  طبیعی هستم 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
مبارکه مبارکهههه😍😍منم ۴ شنبه میرم  چرا شب بستریت کردن ؟ الان چندین ساله صبح ها بستری میکنن س ...

بسلامتی بری انشالله، عزیزم هزینه سزارین چقدره ؟ انتخابی هستی ؟

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2731
بسلامتی بری انشالله، عزیزم هزینه سزارین چقدره ؟ انتخابی هستی ؟

من از بیمارستانم که خصوصیه پرسیدم با بیمه تامین اجتماعی و اتاق خصوصی و هزینه دکتر و همه چی بین ۱۰ ونیم تا ۱۲ درمیاد 

من دکترم اصلا حرفی از طبیعی نزد ، سزارین نوشت .

یکی از دوستام شهرستان عمل میکنه ، ۳ میلیون دکتر زیر میزی گزفته خودشم گفته اگه صبل از تاریخ عملت دردت بگیره بمن مربوط نیست میری طبیعی زایمان میکنی اگه نتونستی پزشک آنکال عملت میکنه 😒 ۶ونیم هم هزینه ی بیمارستان گفتن بهش  ( بیمارستانشم دولتیه ) 

دیگه خودت حساب کن ببین کدوم منطقی تره 

اینکه بدون دردسر و اذیت بری عمل بشی یا کلی دردسر بکشی همون‌هزینه رو‌هم تقبل کنی 

زندگی همین روزهاییست که منتظر گذشتنش هستیم 
الهی به حق همین شبهای فاطمیه ، به حق پهلوی شکسته ی خانوم فاطمه ی زهرا ، مادر عزیزتون شفای عاجل پیدا ...

الهی دورت بگردم ممنون از دعای خیرت انشالله به حق خانوم به خواسته ی قلبیت برسی و هیچ وقت غمنبینی تو زندگیت 

من از بیمارستانم که خصوصیه پرسیدم با بیمه تامین اجتماعی و اتاق خصوصی و هزینه دکتر و همه چی بین ۱۰ ون ...

اره درسته ، من که کلا باید سزارین بشم ، بخاطر دیسک کمر ، ولی قبل از اینکه بدونم دیسک کمر دارم ، همون اوایل بارداری به دکتر گفتم سزارین می‌خوام ، گفت هزینه اش بالاست ، گفتم طوری نیست ، گفت بین 10 تا 16 میلیون، 

برا همین گفتم از بقیه هم بپرسم ، چون حس کردم مابه التفاوت 10 تا 16,اون شش میلیون میشه زیر میزی خودش برای اینکه سزارین انتخابی کنه ، وگرنه ده تومن کجا شونزده تومن کجا

برا همین گفتم لابد الان که سزارینم انتخابی نیست هزینه هم کمتر میشه ، حالا باز سری بعد ازش میپرسم 

آروم شدی الان؟نی نی تو دوس داری به اندازه اون قبلی راستشو بگو؟

آره الحمدالله دلم اروم گرفت با امدن نینی ام حالم خوب شد خیلی دوسش دارم وواسم عزیزه بیشتر قدرشو میدونم .. اون که از دست دادم رو فراموشم نشده ولی‌ نینی که خدا بهم داده اینقد شیرینه که همه غم وغصه ها رو ازیاد میبرم ...

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...
اره درسته ، من که کلا باید سزارین بشم ، بخاطر دیسک کمر ، ولی قبل از اینکه بدونم دیسک کمر دارم ، همون ...

اول از بیمارستانی که عمل مبکنه بپرس هزینه عمل سزارین و اینجوری متوجه میشی  ، چون دکتر من زیر میزی نمیگیره فقط هزینه بیمارستان هستش ، یعنی بیمارستان پول دکتر و بهش میده 

زندگی همین روزهاییست که منتظر گذشتنش هستیم 
اول از بیمارستانی که عمل مبکنه بپرس هزینه عمل سزارین و اینجوری متوجه میشی  ، چون دکتر من زیر می ...

اها مرسی عزیزم