2737
2739
بنظرم ازدواج های سنتی خوب نیس البته این نظر منه!

دیگه مثل قدیم که نیست دختروپسرهموتاروعقدنبینن 

الان رفت وآمددارن زیرنظرخانواده ها واگه شناختشون کامل شداون موقع جواب میدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج به شانس سنتی ومدرن هم نداره تو هردوش ممکنه خوب دربیاد یا بد دربیاد

با نظرتون موافقم

اول اینکه پروفایل برا خودمه برندارید مرسی بعد از کلی گشتن به اصرار با شوهرم رفتیم تا اون طوطی که دوست داشتم بخریم خیلی خوشحال بودم اونروز یادمه صاحبش گفت چون دوسش داری بهت میدم چون میدونم خیلی علاقه داری بهش قول دادم خیلی مواظبش باشم بیشتر از چشمام اومدم خونه از خوشحالی خوابم نبرد اونروز روز ها گذشت ما بیشتر وابسته هم شدیم خیلی دوسش داشتم به داشتنش مغرور بودم تو شهر غربت رفیق تنهایی هام بود باهم بازی میکردیم قایم موشک و💔باهم میخوابیدیم شبا چندبار بیدار میشدم ببینم جاش خوبه سردش نباشه بخاری زیاد نباشه گرمش بشه اذیت بشه تا یکم بی‌حال میشد یروز کل دنیا رو سرم خراب میشد که جگر گوشه من چشه من خونه تمیز میکردم اون برام آواز میخوند من آشپزی میکردم برام آواز میخوند من آرایش میکردم اون روی شونم سر به سرم میزاشت گاهی از دستش عاصی میشدم ولی بازم شیرین بود اذیت هاش تا اینکه اونروز شوم رسید بنا به دلایلی که بهم ریخت فکرم اون پر زد رفت چقدر گریه کردم دنبالش گشتم الان بیشتر از ۴۰روزه رفته ولی من نمیتونم فراموش کنم شب روزم گریس من واقعا بدون اون مریضم اون برای من پرنده نبود عضوی از قلبم بود من واقعا نمیبخشم اونی که باعث شد بره💔😔هرروز از خدا میخوام برگرده خدا میشه یروز اونی که پیداش کرده زنگ بزنه بگه دلم به رحم اومد بیا پسش بدم بهت تموم اینارو با اشک نوشتم :)💔من یه دیوونه دلتنگم کاربری موفرفری سایت سابق 

کل فامیلامون سنتی ازدواج کردن فعلا که زندگی شون خوبه خانواده های هردو ا  یه طبقه هستن یعنی قشر فقیر و ثروتمند هردو طرف یه مدل

من خودمم ازدواج سنتی ر  ترجیح میدم 

چ آرزوهایی ک آرزو شد...! 
2731
خوشکله خیلی؟ چطوری شده که پسزه اینو گرفته؟ 

والا ب حضرت عباس قیافه نداره ن اینکه زشت نه معمولی معمولی ...از حسودی نیستا خیلیا اینو میدونن ...فقط شانس داشت 

پدرشوهرشم برج سازه 

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

بله دیدم. پسره دکترا. بابای خیلییی پولدارتر از بابای دختره. خونه داده بودن به اسم خودش. ماشین داشت. شغل ثابت داشت. مهم تر از همه خیلییی خوش اخلاق و مومن بود. دختره هم دیپلم بود ولی خیلی خوشگل بود. نون خوشگلیشو خورد رسما. همون اول براش کلی طلا گرفتن. بهترین عروسی. نصف جهیزیه. الانم خوشبختن. فقط دختره اصلا اخلاق نداره. با شوهرش نمیدونم چطوره ولی یه نفرم تو فامیل ازش خوشش نمیاد انقدر که زبونش تنده

2738
کل فامیلامون سنتی ازدواج کردن فعلا که زندگی شون خوبه خانواده های هردو ا  یه طبقه هستن یعنی قشر ...

ما هم هممون ازدواج سنتی کردیم. ولی همیشه تا من دیده بودم یا خانواده دختره بالاتر بودن یا هم تراز بودن ولی این استثنا بود تو فامیل

دختر داییم پزشک متخصص. سال آخر تخصصش با خاستگاری که معرفی شده بود ازدواج کرد ماشاالله خیلیی هم خوشبخته. 

البته خاستگار خیلی زیاد داشت و همشونم معرفی شده بودن. همه رو هم راه داد خونه و چند جلسه صحبت می‌کرد بعد میدید به هم نمیخورن جواب رد میداد تا اینکه با آخری خیلی تفاهم داشت بعد چند جلسه صحبت رفتن مشاوره که اونم چند جلسه رفتن تا اجازه نشون آوردن داد. الانم دو سالی میشه عقد و عروسی گرفتن  (چون اهل دوستی و اینا نبودو کلا سرش تو درس و کتاب بود دوست پسر نداشت که اونمدلی بیان خواستگاریش . البته از پسرای کلاسشون خاستگار داشت ولی حاضر نبود با پزشک ازدواج کنه برا همین هیچکدوم خونه راه نداد دلایل زیادی هم می‌آورد)

ما هم هممون ازدواج سنتی کردیم. ولی همیشه تا من دیده بودم یا خانواده دختره بالاتر بودن یا هم تراز بود ...

واسه ما هیچ وقت یه خونواده پولدار نمیره با یه خونواده فقیر وصلت کنه بهتره که هردوخونواده از یه طبقه باشن

چ آرزوهایی ک آرزو شد...! 
آره دوستمو دیدم. پسره ۳۰ خودش ۲۱ خودش خانواده خیلی فقیری داشت یع خونه کلنگی خیلی کوچیک تو پایین شه ...

خوش به حالش

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍