2737
2734
عنوان

در مورد تمر هندی سوال دارم😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2945 بازدید | 36 پست
منم همه اینا رو دوست داشتم و بچه ام پسره ،نمیدونم به جنسیت ربط داره یا نه ولی اگه داشته باشه باید بچ ...

من نمیتونستم باردارم اینقد میرفتم سر یخچال دوغ ترش میخوردم 

بعدش تا ۱ ماه ویارم انار ترش بود 

بچم دخمله 

بنظرم ب ترشی و شیرینی نیست 

الانم دلم چیزای شیرین اصلا نمیخاد

تیکر تولد ۱ سالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بابا من عشق خیارشور ترشی ابغوره دوغ  جون میدادم همه میگفتن پسر داری  بجاش یه دخمل خوشگ ...

خداحفظش کنه 

آدم تو بارداری ی چیزایی میخوره ک حالت عادی اصلا سمتشون نمیرفت،من از خیارشور زیاد خوشم نمیومد الان میبینم بیهوش میشم🤤😄

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
زیاد تو حاملگیت ترشیجات نخور 

چرا

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚                                                                                   
2728
منم خیلی اهل هله هوله شدم تو بارداری  ولی یدفعه وزنم زیاد شد مواظب باش خلاصه  تازه من قب ...

اینایی که من هوس میکنم چاق نمیکنه فشار میندازه🥲🥲

خداوندا                                                                       در تقدیراتت برایم خیر مقدر کن و مقدراتت را برایم مبارک گردان... تا نه تعجیل آنچه را تو عقب انداخته ای بخواهم و نه تاخیر آنچه را تو پیش انداخته ای آرزو کنم.....   دعای امام حسین در روز عرفه💚