2733
2739

منم اعصابم خورده 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به این فکر میکنم چقدر سخته ادم تو خونوادش یکیو داشته باشه که همش مایه خجالت 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2731
علت این حستون چیه عزیز؟ نام کاربریمون مثل همه؟ پروفایلمون یکیه؟ اسمامون مثل همه؟ علت رو بگی ...

مدل کامنت گذاشتنت اونم همیشه سعی میکنه تو تاپیکا اولین کامنت رو بزاره 

تاپیکاتون مثل همه متن میزارید و قفل میکنید 

امضاتون تا چند وقت پیش دقیقا مثل اون بود

اسماتونم مثل همه قبلا شمام نیکا گلمن بودین بعد تغییر دادین

...🖤ای غرقه در هزار غم بی دوا وطن🖤...
مدل کامنت گذاشتنت اونم همیشه سعی میکنه تو تاپیکا اولین کامنت رو بزاره  تاپیکاتون مثل همه متن م ...

خب باید بگم ک 

اسمم شبیه ب ایشون بود @نیکا_گل_من    و بارها هم گفتم اما خب بخاطر ی نون ک حذفش کردم 

تاپیک هم اگ ببینید من کلا آهنگ میزدم مثل خیلی های دیگه ک اونم اگه ببینین نزدیک بر یک ساله ک تاپیک نزدم ک فقط ولم کنن 

مدل کامنت گذاشتنم؟ 

خیلی ها اینجا میگن عزیزم پس اونا چی؟!

خیلی خب کلمه عزیزم رو هم دیگه ب کار نمیبرم 

و سعی میکنم اگه کامنتی تو تاپیکی نبود سعی کنم تا اول کاربرای دیگه کامنت بذارم بعد من ک خدایی ناکرده پست اول نشه 

مدل نوشتنم هم اگه بتونن ب یک زبان دیگه تغییر میدم 

ضمنا ژیناجان دوست من هست و هیچ وقت مشکلی باهم نداشتیم😊

https://harfeto.timefriend.net/16878817494237
مدل کامنت گذاشتنت اونم همیشه سعی میکنه تو تاپیکا اولین کامنت رو بزاره  تاپیکاتون مثل همه متن م ...

اها امضا هم ک من نزدیک بر یک ساله فقط این امضام بود Nice  یعنی ژیناجان هم همینو نوشته بود؟ 

و چ خوب ک میدونید ک اسممو تغییر دادم ک ولم کنن اما باز نمیکنن😂😂

2740
خب باید بگم ک  اسمم شبیه ب ایشون بود @نیکا_گل_من    و بارها هم گفتم اما خب بخاطر ...

لحن من تند بود ک شما انقد جبهه گرفتی؟

مگه من گفتم دشمنته؟

خداوکیلی بعضیاتون انقد این سایت رو جدی گرفتین انگار قراره بهتون کاپ طلا بدن 

روزخوش

لحن من تند بود ک شما انقد جبهه گرفتی؟ مگه من گفتم دشمنته؟ خداوکیلی بعضیاتون انقد این سایت رو جد ...

مگه لحن من تند بود؟😂

اگه قرار نیست کاپ طلا بدن و براتون جدی نیست پس دست بردارید از ایراد گرفتن از بقیه فقط بخاطر اینکه نوشتن عزیزم 

با لحن مهربون بخون 😁

مگه لحن من تند بود؟😂 اگه قرار نیست کاپ طلا بدن و براتون جدی نیست پس دست بردارید از ایراد گرفتن از ...

برا ما فقط سوال شد

اونایی جدی گرفتن که دنبال جلب توجهن 

با لحن مهربون بخون 😊

روزت بخیر 🌷

برا ما فقط سوال شد اونایی جدی گرفتن که دنبال جلب توجهن  با لحن مهربون بخون 😊 روزت بخیر 🌷

میدونم عزیزم 

منم خواستم بدونم کدوم کارم باعث این تفکر شد تا دیگ انجامش ندم 

روز شماهم بخیر