2752
2734
عنوان

تفاوت سنی سه سال بین بچۀ اول و دوم به نظرتون خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 258 بازدید | 18 پست
ولی من اصلا نمیتونم تصور کنم وقتی پسرم 2 سالش بود برای بعدی اقدام میکردم.. یا وقتی 3 سالشه یه نوزادم داشته باشم. البته افراد فرق میکنن.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
من فاصله سنی بچه هام 3 ساله...البته دومی نیومده...اولی رو از پوشک گرفته بودم ولی زیاد پیش میومد سر پا گرفتمش...هنوزم 8 ماهمه گاهی خونه کسی میریم سر پاش میگیرم...البته بیشتر شوهرم کاراشو میکنه این ماههای اخر/// ولی کلا برای حاملگی این فاصله سخت بود..تا ببینم بعد از زایمان و یه بحران چند ماهه اوضاع چی میشه.
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من خوبه..من با برادرم تقریبا 3 سال فاصله داریم و از بچگیم با هم خیلی خوب بودیم...الانم تنها کسی هست که باهاش راحت درمورد هر مسئله ای حرف میزنم
آرام باش،حوصله کن،آب های زودگذر، هیچ فصلی را نخواهند دید........