2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایشالله درست میشه حالا چرا خودتو غصه میدی 😑

آخه ماشین نداریم گفتم اینو ثبت نام میکنیم صفره خوبه اونی که میخااستم تموم شد میترسم اینیکیم تموم بشه

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂
استرس کنکور و ...... 

ول کن بابا 

کاش من دانشگاه نمیرفتم 

بیخیال ،سخت نگیر

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
2731

قلبم همچنان درد داره .لامصب آخر شبا اذیتم می‌کنه .البته این حجم از ناراحتی که این بیچاره تحمل می‌کنه ممنونم ازش😊

کاربری هستم سال ۹۳ترکیده.عاشق موهای شرابی 😁لامصب آدم جیگری میشه با موهای شرابی😁
 منم ساعت ۸ کلاس دارم دوساعت فقط تو راهم

تف ب این زندگی 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
درسته....ممنون 🙂🙂

شما صدرصد داری تلاش میکنی و درس میخونی تازه باهاتون راه هم اومدن جای خیلی خوبی قبول میشی بهت قول میدم به شرطی که استرس نداشته باشی چون همین استرس تررر میزنه توش

2740