2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشیدولی مثلا چه غذاهایی میگید این غذا بنظرم برای یه مهمون اونم یه مهمون عزیز خیلی سادس ،مثلا آش یا ...

مرسی عزیزم قیمه ک ظهر خوردیم .

کتلت هم ک غذای پر گوشت و خوبیه . 😍

اونم در کنار خیارشور و گوجه ی سرخ شده و ترشی و به به دهنم اب افتاد .. 

ب احتمال زیاد میرم گوشت میخرم کتلت میذارم .

بعد شهر ما شهر کبابه . کبابای اینجا در برابر اونجا چیزی نیستن .برا همین کباب نمیذارم 

حتما یه غذای خوب درست کنی. اخه بابا ها خیلی مظلوم هستن. من که سالی فقط یکی دوبار پدرم میاد خونه ام. ...

عزیزم چشم . داشتم تصمیم میگرفتم کتلت بذارم ولی میگم زرشک پلو هم میشه. بهترم هست نه؟

2742
خب ظهر قیمه گذاشته.شب میخاد نونی بزاره چی میشه مگه جوجه هم خوبه حالا یا نونی یا برنجی

اره بابا الان مثلا همین کباب ک از نظر این خانوم خیلی خوب و مناسبه ، واسه ما ک شهرمون شهر کباب هست ،ی جوریه ک کباب شهری مث تهران بهمون نمیچسبه . یا حالا برکت خونه باباها بیشتره مثلا مرغ رو هفته ای یبار خونه شون میخورن دیگه.. الان من باز بین کتلت و زرشک پلو موندم 

2738
چلو گوشتم خوبه ها . ولی با سبزی پلو میچسبه حیف ک شوهرم سبزی پلو دوست نداره اه . ولی میشه برا شوهرم ب ...

پلو ساده درست کن

زرشک و زعفرونم روش بریز

بلاخره پیداش میشه  یه روز رنگین کمون"^"دیگه نمیگیره هیچوقت رنگ غم آسمون😔
دعوا داری  بنده خدا میگ پیشنهاد بدین حالا بجا اینقد تایپ کردنت ی غذا پیشنهاد میدادی

من هیییچچچچچچ پیشنهادی ندارم..من چه میدونم تو خونه چی دارع چی ندارع😏

فازدپ ولی پررو..کاربرقدیمی ام😑