2737
2739
عنوان

تب کودک تروخدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 38 پست
گفتن تب باعث تشنج میشه خیلی میترسم

اون تب بالایی هستش که بچه ازشدت داغی پامیشه هزیون میگه...نگران نباش

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط تن شویه سریع حوله خیس با اب هم دمای بدنش بزار روی ناف و زیر بغل و کشاله ران  اگر بت ...

گذاشتم عزیزم الان پاهاش خنک شده سرشم داغ نیس فقط سینه اش و زیرگلوش داغه

تا وقتی برای نجاتت به بیرون از خودت تکیه کنی موفق نخواهی شد
گذاشتم عزیزم الان پاهاش خنک شده سرشم داغ نیس فقط سینه اش و زیرگلوش داغه

الهی بگردم الان نا ندار 

مواظبش باش یموقع سردش بشه لرز میکنه

اب سرد نزن بدنش درو پنجره رو خیلی باز نزار سرد میسه همون دمای خونه بدون سیستم گرمایش خوبه روشم نپوشون سردش شد فقط پارچه نخی

ببیست سی سال بعدتم مثل این بیست سی سالی که گذشت میگذره و تمام... خوب باشیم
2728
گذاشتم عزیزم الان پاهاش 

نخنک شده سرشم داغ نیس فقط سینه اش و زیرگلوش داغه

گول پاهاشو نخور

تو تب پای بچه یخ میکنه

زیر گلو و شکم رو لمس کن.تو تب ضربان قلب بچه بابا میرت.دست بزار رو سینش میفهمی.نارراحت نباش

کارهایی که گفتم انجام بده تشنج نمیکنه انشاللع.

اینا ویروسه که اینژور ناکهانی و پر سر و صدا مباد.نترس

2740
به جز تب چه علائمی داره؟؟اگه احساس خارش داره شاید ویروس دست پا دهن گرفته 

وای چ ویروس بدیه دست پا دهن تابستونی گرفت خیلی خیلی بد بود اذیت شد

تا وقتی برای نجاتت به بیرون از خودت تکیه کنی موفق نخواهی شد