2737
2734
شوهرم زیر بار نمیره ... میگم قسم قرآن داره میگه نداره  خودشون گفتن قسم قرآن نداره اگه هم داشته ...

وا نزا بخدا🥲

زندگی یکی ا اشناهامون سر قسم‌دروغ رفت🥲

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
نمیدونم والا با من حرف نمیزنه به یکی گفته میخواد سنش و کم کنه بره سر کار   حدود ۵۴ سالشه

حالا سنتو کم کنی قیافتو میخای چیکارکنی 😕

کجای زندگیمی تو که من میگردمو نیستی ..یه روزی مطمئن بودم پای حرفات وایمیستی ...تو هرجارو بگی گشتم که شاید باز پیدا شی ..به عشقت زنده موندم کاش هنوزم عاشقم باشی ❤️🥲شادمهر❤️                                                                               (من از سال۹۷عضومم ولی چهاربارترکیدم)خداوکیلی الکی گزارش نزنید دیگه شماره ندارم وصل شم مرسی اَه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا نزا بخدا🥲 زندگی یکی ا اشناهامون سر قسم‌دروغ رفت🥲

میگم حرف گوش نمیده 

میدونم بابام همیشه میگه قسم به قرآن راست یا دروغ خونه خراب کنه

آدما به اندازه ی سختی هایی که کشیدن ، سخت میشن!!
میگم حرف گوش نمیده  میدونم بابام همیشه میگه قسم به قرآن راست یا دروغ خونه خراب کنه

نزار خیلی بده🥲

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
2728
چی بگم؟ چجوری بگم حرف گوش کنه

ینی هیچ راهی نداری؟!

بلخرع خودت شوهر خودتو بهتر میشناسی

2740
آره خیلی یک دنده و کله شقه حرف هم فقط حرف خودشه

هعی🥲

ولش کن اعصاب خودتو خورد نکن پس 

بزا هرکاری دوس داره بکنع