2737
2734
عنوان

نظرتون در مورد قلعه حسن خان(شهرک قدس الان)

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 27 پست
درسته اسما تهران هستن ولی حاشیه تهرانن ورداورد تو مسیر کرجه. من رفتم. میدونید برای این میگم که میخو ...

میفهمم

ورداورد چند تا اتوبان بهش میخوره از بقیه اینا خوش مسیر تره

مترو هم داره

گرمدره هم ۵ دقیقه بعد ورادوارده 

اونم مترو داره

ولی قلعه حسن خان و اندیشه نه

جاده داغون دارن

بیکاز حق با شماست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرک الهیه و ابریشم فکر کنم حدود متری ۳۰ شهرک فرزان متری ۲۰

30 که شاید وسط تهرانم گیر بیاد

20 بدک نیست اگر گیر بیاد

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2731
شهرک فرشته هم هست چون شهرک تازه هست ارزون تره تازه دارن آسفالت میکنن متری ۱۶

شهرک تازه است دستریسش چطوره؟

دور از دسترسه؟

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
استارتر ۲۰ بیا شهرری پیدا می‌کنی ۱۵ سال ساخت

سند داره؟

نمیدونم روی 15 سال ساخت وام میدن یا نه چون من میخوام با وام بخرم و از یه سنی به بعد اگه سن خونه باشه وام تعلق نمیگیره.

2740
اگه پیاده بری ۱۰ دقیقه طول می‌کشه میوه سبزی بخری ولی نانوای داخل شهرک هست سوپر مارکت هم هست 

من شنیدم کلا بیشتر املاک قلعه حسن حان قولنامه ایه و سند نداره. اینطوریه؟

اره ۷۰ درصد فقط سند داره شما میتونی توی فرزان بگیری اونجا بیشتر شون سند داره 

ممنونم از راهنماییتون عزیزم

یه کم بارون دست برداره پاشم برم

دعا کنید برام یه چیزی گیرم بیاد مناسب