2737
2734
عنوان

چقددلم میخاد باردارشم.یعنی میشه .کیامثه من بودن ویهویی باردارشدن

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 64 پست
نمیدونم  تودوست نداری؟ چرا؟

عزیزم امضام بخون ایشالاخدابه همین زودی بهت یه نینی میده منم بعد۵سال باردارشدم ای وی اف استخاره کردم بداومددیگه نرفتم سمتش قرص می خوردم نذرح۱رت علی اصغرکردم ۴۰روززیارت عاشوراخوندم هرسالم روزعاشوراشیروکیک پخش میکنم  تاچهل نشده فهمیدم باردارم   الانم دخترم یه سالش نشده ناخواسته دومی روباردارم اونم پسره همه تعجب میکنن همش خواست خداست بی خیال باش خدابه وقتش میده

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارک باشه خدا کنه منم مثل دوستت یهویی برام اتفاق بیوفته

انشالله 

دوستم یعد ده سال  انتظار

منم دوبار آی یو آ کردم منفی شد تاپیک هم زدم 🥲

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
چه خوب  مشکلشون چی بود؟

تنبلی تخمدان 

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
2728