2737
2734
مشکل اصلی اینا این هست که اون خانم که ایرانیا قبولش ندارن توی جشنواره جایزه گرفت ومشکل خیلی شدیدترشو ...

مگه مملکت قانون نداشته؟ 

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا تو بساز توبسازے قشنگه...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پنهونی می‌برده خونه میکشته خودش قانون خودش بوده به اسم خدا ودین 

خب چجوری اگه دختری با پسری بوده باشه و رابطه داشته باشن  اگه باباش بفهمه بکشش اشتباهه و میشه خبر داغ مجازی ولی اگه یه مرد دوره بیوفته زنای فاحشه رو بکشه مقدسه؟ 

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا تو بساز توبسازے قشنگه...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
2731
خب قانون هم اعدامش کردن دیگه ولی توی شهرمشهد این آقا وخانواده خیلی عزیزوبزرگ شدن میگفتن بخاطر خداکرد ...

پس اگه کارش درست بود اعدام نمیشد، مملکت قانون داره. قاتل زنجیره ای بوده 

خب چجوری اگه دختری با پسری بوده باشه و رابطه داشته باشن  اگه باباش بفهمه بکشش اشتباهه و میشه خب ...

فک کنم شمااشتباه منظور منو متوجه شدی من به شدت از این مستند وحرفای خودش وزن وبچش بیزارم میگم پیش خودش مقدس بوده پس اسم فیلم روبخاطر این گذاشتن عنکبوت مقدس

فک کنم شمااشتباه منظور منو متوجه شدی من به شدت از این مستند وحرفای خودش وزن وبچش بیزارم میگم پیش خود ...

آها. درسته. 

پس اگه کارش درست بود اعدام نمیشد، مملکت قانون داره. قاتل زنجیره ای بوده 

اون خانمی که بااین آقا مصاحبه می‌کرد میگفت وقتی وارد دادگاه شد مثل یه حاجی که از حج میاد وخوش حاله ودیده بوسی میکنه با فامیلاشون میگفت اون طوری بوده برای اطرافیانش پس اسم فیلم رو اشتباه انتخاب نکردن که اینا به امام رضا ربطش میدن

2738
اون خانمی که بااین آقا مصاحبه می‌کرد میگفت وقتی وارد دادگاه شد مثل یه حاجی که از حج میاد وخوش حاله و ...

این نظر قاتله بوده و فامیلاش 😂😂

بخدا مردم به اسم خدا چ کارها که نمیکنن بیچاره یه زن رو کشته بود دوتادختر کوچیک داشت واسه خرجی بچه ها ...

همینه دیگه برا بعضیا