2737
2734
خانومای وارد ب سایت میشه بگین چرا هیچ عکسی برلی من باز نمیشه؟

سایت مشکل داره عکسا باز نمیشن

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه به منم یاد بدین کدو رو چطوری میپزین؟  رسپیش کدوم صفحه اس عزیزم

نمیدونم کدوم صفحه اس عزیزم

اما کدو رو بشورید درسته  با یکی دولیوان اب بزاریدش تو یه قابلمه درشم بزارید خودش میپزه یکمم شکر بریزید داخل اب

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
2731
نمیدونم کدوم صفحه اس عزیزم اما کدو رو بشورید درسته  با یکی دولیوان اب بزاریدش تو یه قابلمه درش ...

ممنون عزیزم😘💕

اینجوری خوشمزه میشه قشنگ؟ من شیرین دوست دارم زیاااد 

موقع برش خوردن برا خوردن له نمیشه یعنی؟

ممنون عزیزم😘💕 اینجوری خوشمزه میشه قشنگ؟ من شیرین دوست دارم زیاااد  موقع برش خوردن برا خوردن ...

اره خوشمزه میشه

موقع برش نه اصلا له نمیشه

شیرینیشم برای من اندازه بود چون شکرو تو اب ریختم نه داخل کدو

میتونید وقتی یکم نرم تر شد در قابلمه رو بردارید چندتا برش در حد چاک  بزنید یکم از ابو شکر بریزید داخلش