2737
2739
عنوان

شوهرتو دوست داری ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 58 پست
فدای تو  انشاءالله خوشبختی خودت همونجوری ک میخوای 😘😘

عزیزمی ❤️

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی کلمات معجزه میکنن من شوهرمو همیشه تو خونه عشقم صدا میکنم توی جمع هم بغل اسمش جان میزارم صداش میزنم

هرچی میگم حرفمو گوش میده😉

خدایا برای تو غیرممکن وجود نداره، غیر ممکن زندگی ما رو ممکن کن  
2728
اسی کلمات معجزه میکنن من شوهرمو همیشه تو خونه عشقم صدا میکنم توی جمع هم بغل اسمش جان میزارم صداش میز ...

من تازه یه ساعت بود عقد کرده بود خواهرم بهم گفت دویست گرم زبونت هم میتونه ملکه ت کنه هم رهگذر 🥲😍🤣

همه عمر برندارم سر از این خمار مستیکه هنوز من نبودم که تو در دلم نشستیتو نه مثل آفتابی که حضور و غیبت افتددگران روند و آیند و تو همچنان که هستیچه حکایت از فراقت که نداشتم ولیکنتو چو روی باز کردی دَرِ ماجرا ببستی
من تازه یه ساعت بود عقد کرده بود خواهرم بهم گفت دویست گرم زبونت هم میتونه ملکه ت کنه هم رهگذر 🥲😍🤣

😂راست گفته خواهرت هر کلمه ای که به زبون میاری روی کل جهان هستی تاثیر میزاره چه برسه به شوهرت🙂

😂راست گفته خواهرت هر کلمه ای که به زبون میاری روی کل جهان هستی تاثیر میزاره چه برسه به شوهرت🙂

دقیقا و اینکه مرد ها واقعا نیاز دارن تا ازشون تعریف بشه 

اخلاقش خوبه من ازدواجم سنتی بود

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
2738
دقیقا و اینکه مرد ها واقعا نیاز دارن تا ازشون تعریف بشه 

اره خصوصا از قدرتشون😂 مثلا بگی تو مرد قوی منی اونوقت عابر بانکشو میده دستت میگه برو همه رو خرج کن هرچی توش داره😂

اره خصوصا از قدرتشون😂 مثلا بگی تو مرد قوی منی اونوقت عابر بانکشو میده دستت میگه برو همه رو خرج کن ه ...

حق تا ابد 🤣🤣🤣

دیدم درخواست دوستی دادین (دیر دیدم) بعد درخواست تعلیق کردین.

برای حذف عکستون از سایت آپلود

اگر ثبت نام کرده باشین میتونین عکستون رو حذف کنین.

وقتی وارد سایت شدی نام کاربری و رمزتو بزن تا وارد بشی.

بالای صفحه نوشته گالری من بزن رویش

بعد پوشه ای می بینی بزن بدون دسته بندی (البته اگر برایش پوشه انتخاب نکردین)

بعد عکسی که بارگذاری کردی رو می بینی تیکش ✅️ رو بزن تا انتخاب بشه  بزن روی علامت ضربدر ❌️ بعد ازتون سوال میکنه که برای حذف مطمئن هستین بزنین بله.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋