2733
2734
عنوان

من رو سامان قدوس کراشم 😂🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3822 بازدید | 175 پست
سردار مصدوم عزیرم بخاطر همی نمیتونس بازی کنه 

سالمم بودنی کاری نمیکنه معمولا باید تک ب تک بهش بدن دروازه خالی باشه اونم آیا گل کنه یا نه ک اونو هربازیکنی بلده نمیدونم چرا اینقددد بولدش کردن 

حیف ک بازیکنی مثل قدوس ک بازی سازی بلده میتونه موقعیت ایجاد کنه باید رو نیمکت باشه اونوقت ازمون شل مغز تو زمین

سامان قدوس دورگه نیست پدرمادرش ایرانی الاصل اهوازی ان منتها مهاجرت کردن سوئد اونجا بدنیا اومده و بزرگ شده خیلییی بازیکن خوبیه با اینکه میتونست برای تیم سوئد هم بازی کنه خودش ایرانو انتخاب کرد حیف ک کیروش فقط یه نیمه بهش بازی داد وگرنه خیلیی خوب موقعیت ایجاد میکنه و بازی سازی میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قدوس ک دیروز هر دو موقعیت گل رو ر. ید  

خب این دلیل نمیشه شوتش با فاصله خیلیی کمی بیرون رفت یکم به شانس بستگی داره ولی خیلیی بهترررر از سرداره اگه ب اندازه سردار تو زمین بود قطعااا موقعیت گل زیادی درست میکرد واسه طارمی

آزمون تاحالا هزارتا از این موقعیت ها خراب کرده

2731
خب این دلیل نمیشه شوتش با فاصله خیلیی کمی بیرون رفت یکم با شانس بستگی داره ولی خیلیی بهترررر از سردا ...

دقیقا اندازه سردار تو زمین بود ی نیمه ک تازه بچه ها هجومی بازی میکردن کلی توپ بهش رسوندن ی پاس درست درمون هم نداد نیمه اول ک دفاعی بود اصن ب سرددار توپی نرسید از طرفی سردار فوتبال دنیا قبول داره رزومه اش نشون میده 

چو ایران نباشد تن من مباد
دقیقا اندازه سردار تو زمین بود ی نیمه ک تازه بچه ها هجومی بازی میکردن کلی توپ بهش رسوندن ی پاس درست ...

من تو هرسه بازی رو میگم نه این بازی من چیزی تاحالا از سردار ندیدم فقط نوک حمله باشه دروازه خالی باشه توپ بهش برسه تازه اونم یکی درمیون گل میکنه تو بازی با ولز ک ریده بوده دائم میخابید رو زمین کاملا یه مهره اضافه است 

آره فقط نمیدونم چرا نمیگیردش

یه فوتبالیست اسپانیایی بود با دوست دخترش

من ۳ سال دنبالشون میکردم

دختره رو دوس داشتم خیلی بانمک بود اینا بچه دار شدن دختره از حاملگیش میذاشت ولی تنها چیزی که نداشتن ازدواج بود🤣🤣

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️ 
یه فوتبالیست اسپانیایی بود با دوست دخترش من ۳ سال دنبالشون میکردم دختره رو دوس داشتم خیلی بانمک بو ...

🤣😅😅🤦‍♀️🤦‍♀️خیلی اوضاع خیطه

غذای مورد علاقه من سبزی پلو با ماهی و باقالللی پلووو با گردن هست 
2738
بهار که میشههه همه تاپیکها میشه محمد موسوی و بردیا سعادت و والیبالیست ها 😂

دقیقااااااااااا 

یادمه پارسال مهر ماه بود اینا همه رو حسن یزدانی کراش زدن 

جام جهانی که میشه همه رو فوتبالیستا 

کلا کراش هامون فصلی هستن😂😂😂

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
دقیقااااااااااا  یادمه پارسال مهر ماه بود اینا همه رو حسن یزدانی کراش زدن  جام جهانی که ...

😂😂خوبه که کراشا من ۲۴ ساعتی هستن 

غذای مورد علاقه من سبزی پلو با ماهی و باقالللی پلووو با گردن هست