2733
2739
عنوان

پرستار وحشی

| مشاهده متن کامل بحث + 1948 بازدید | 72 پست
🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂

روزی که دختر دار بشم به دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...نه من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک"دختر" تو مملکتمون عروس شدن و خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونم قراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!باور کنید موفقیت یک بانو در گروی "عروس شدن" و"مادر شدنش" نیست...به دخترامون یاد بدیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😐😂😂 اینو باید میذاشتی پروفت

عه پیشنهاد خوبیههه چرا به فکر خودم نرسیددد واقعا برازنده ی من و اسم کاربریمه الان که گفتی میزارم 

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
2738
ینی اسم یا چیز خاصیه ک ترسناکه  

بازم متوجه نشدم

اگه از چیز ترسناک منظورت پاترهده که نه ترسناک نیست! 

پاترهد به طرفداری فیلم هری پاتر میگن

که هری پاتر هم فیلمش ژانر تخیلیه و یکم ترسناک 

اصلا ژانر ترسناک نیست....

{عاشق تاپیک های ترسناک و پاترهدی} با من زیاد بحث نکنید تو تاپیک ها حوصله خون و خونریزی و سر کله زدن با آدمای نفهم رو ندارم❌ به امضامم گیر نده. امضام هیچ ربطی به تو نداره فضول جانِ مَن!😊
حیف پرستار که وقتش رو برا افرادی صرف میکنه که باذاین ادبیات صحبت میکنن

جوابتو نمیدم چون حوصله افراد بیجنبه ای مث تو رو ندارم

نیست هیچ احدی لایق احترام..!                                            

دوسدارم این پیاممو همههه پرستارا ببینن حامله بودم ماه های اخر بخاطر فشار خون ورم زیااادی کرده بودم بستری شدم حال روحیم بد بود چن شب بود بیمارستان بودم یه شب همه هم اتاقیام مرخص شدن فقط من بودم تو اتاق....شوهرم خاست بره ب پرستارا گف لطفا شب ب زنم سر بزنید تنهاس تو اتاق..

رفتم تو سالن شب قدن بزنم یهو یه پرستار ب بغلیش بلند گف اینه ک شوهرش گف میترسه؟ اونم گف آره.گووو وااا این خودش باید مواظب باشه بقیه ازش نترسن😔😔😔چون بشدت چاااق شده بودم😔😔تاصبح گریه کردم و نفرینش کردم