2737
2739
تموم؟ متفرق شیم؟ 

فقط نظریه ی شوعرت راجب پریود 😐😂😂

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیکار کنم معتاد شدم به نینی سایت😅

برو یه سر پیش چشم پزشک .ببین چشمات ضعیف نشدن ؟ در نهایت  یه عینک با عدسی بلو کات یا بلو کنترل بستگی به هزینه ای که میدی بخر . تا نور گوشی چشمات رو اذیت نکنه

نشسته ام وسط زندگی صبور ، غمگین ، امیدوار ، خسته و ادامه دهنده و ادامه دهنده...
2731
یعنی من  فقط ازین همه زیبایی افسردگی گرفتم؟

ن تنها نیستی حالا چهرشو ندیدیم هیچ😅

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
2738
  خنگه

در عوض شما خیلی باحالید

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○
الهی. من این چیزارو میبینم مثل این عقده ایا چشمام پر اشک میشه🥺. انشالله خوشبخت باشی عزیزم 😍😍😍😍

چرا عزیزم شما نگرفتی؟

من میخام با تنبلی به جایی برسم💪🥲تلاش و کوشش ک همه بلدن🍂☹

بچه ها جونم..فدای دل مهربونتون بشم...

ببخشید اگه جواب بعضی هارو ندادم

پیج من بیشتر آموزشی هست برای بچه های کنکوری

این یکی دوروز یه مقدار حالم خوب نبود با چندتا تاپیک غیر مرتبط خودمو سرگرم کردم..

امروز اصلا حالم جا نبود این تاپیک رو زدم که با حال خوب و انرژی از شما حالم بهتر شه..که به لطف شما عالیم❤❤

اگه  بعضیاتون تاپیکمو دوست نداشتین از شماهم معذرت میخوام...

و در آخر ازتون میخوام اگه با تاپیکم حتی یه کوچولو هم حال و هواتون عوض شده برای خوب شدن حال دلم صلوات بفرستین و لایک کنید....

شبتون پر از عشق مهربونا💋❤

مشاوره و برنامه ریزی دبیرستان وکنکور09219246251خانم شمس
2706