2733
2734
عنوان

کسایی که تا حالا به عفونت مبتلا نشدن میشه بیاین لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 44 پست
خب از ديتمال پارچه اي استفاده كن  از ژل. بهداشتي زنان استفاده كن  قرص يا دارو خاصي مصرف ...

نه عزیزم 

دستمال پارچه ای واقعا چجوری استفاده کنم اخه حالم بد میشه بخوام هی بشورمش 🥲گاز استریل بگیرم؟

ژل بهداشتی دکتر به من گفت استفاده نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
آره خودش قطع میکنه میگه نباید زیاد استفاده کنی این سری عفونت گرفتی برو بستری شو😥

نگفت دلیلش چیه که با وجود اینکه رعایت میکنی مرتب میگیری؟ 

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
نگفت دلیلش چیه که با وجود اینکه رعایت میکنی مرتب میگیری؟ 

میگه بدنت ضعیفه ولی همش بخاطر ضعف بدنت نیست چکاب هم زیاد دادم واقعا تو چکابمم چیزی مشخص نیست 

گفتم اگر اینسری برگرده میرم جای دیگه شاید جواب آزمایشای اینجا درست در نمیاد🤦🏼‍♀️

نه عزیزم  دستمال پارچه ای واقعا چجوری استفاده کنم اخه حالم بد میشه بخوام هی بشورمش 🥲گاز استری ...

يه نيم متر پارچه نخي بگير قيچي كن استفاده كن 

مگه روزي چند بار ميري دستشويي 

استفادع كن اگه بدت مياد چند روز يه بار جم كن بشور 

اگه مشكلي هم نداري بعصي هاروديذم از يكي ميزران هشك بشه دوبار كه استفادع كردن بعد ميشورن 

حتما بعد شيتشو اتو كن

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
میگه بدنت ضعیفه ولی همش بخاطر ضعف بدنت نیست چکاب هم زیاد دادم واقعا تو چکابمم چیزی مشخص نیست  ...

آره دقت آزمایشگاه ها یکی نیست یه آزمایشگاه تخصصی برو دکتر بهتری هم اگر هست برو. ان شاءالله که زودی حل شه

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
2706