2733
2734
عنوان

یعنی نمیتونم بچه دار شم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شدید هم نباشه لخته گوشتی های بزرگ دارم که دکتر گفت بخاطر همینه فکر نمیکردم انقدر مهم باشه حدود پنج ش ...

من از زمان مجردیم این فیبروم رو داشتم ۷ روز پریود شدید و طولانی داشتم ....بعد من عقد کردم روزی که خواستن من و ببرن نامه بگیرم گفتم پریودم تا ۷ روز طول می‌کشه خواهر شوهرم گفت دروغ میگی دختر نیستی داری فرار میکنی  در صورتی بعدا حامله شدم متوجه شدم فیبروم دلیل پریود طولانی و شدید بود

2731

فیبروم خالم داشت خیلی بزرگ بود اندازه تخم‌مرغ شده بود یعنی دست نیزدی تو شکمش مهلوم بود زده بود بیرون دکترگف کلا ذخیره تخمدانتو تخلیه میکنه رفت عمل کرد گفته بود اصلا باردار نمیشی بیا ای وی اف ولی یهو باردار شد اونم طبیعی خیلی تعجب کردیم و دقیقا یکسال بعدش دوباره باردار شد 

ضمما اون تو پریودیاش میمُرد و زنده میشد

عزیز دلم❤ بعدش فیبرومت درست شد؟

نه الان بزرگتر شده باردار شدم تو قسمت قدامی رحم بود تو اولین اقدام باردار شدم ....حالا برای بچه دوم اقدام کردم یکبار سقط شد به دکتر گفتم نکنه برای فیبروم هست الان برام عکس سه بعدی از رحم نوشته نتونستم این ماه برم گفت برو ببین فیبرومت اگه اثر فشاری داشته باشه یه عمل میکنم چند ماه بعد اقدام کن دوباره

2738