2733
2734
عنوان

شوهرم جلو مامانم دعوام کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 723 بازدید | 29 پست
ااره اینجوری خوبه فقط وقتی عصبانی بشه خیله دعوا میکنه حاالا هرجا هر کسی باشه

کلا بد دهنه؟؟

این رفتارش خیلی بده واقعا حتما باهاش صحبت کن و در نهایت مشاور خانواده 

👶🏻🫀🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
مردا همه بیشعورن فقط بلدن صداشونو بلند کنن

ااره وقتی تنها باشیم باز بهتر ولی جلوی کسی بیشتر داد میزنه هر چی بهش میگم جلوی کسی چیزی نگو بیا خونه دعوا بکن باز کار خودش رو می کنه

وااااای یعنی کافیه مامان من اونجا بود و همسرم اینجوری میکرد😫😫😫😫😫😫همسرمو میشست پهنش میکرد رو بن ...

مامانم خیلی دوستم داره خودمم عاشقشم بعد که شوهرم رفت کلی باهم گریه کرد نازم کرد

ااره وقتی تنها باشیم باز بهتر ولی جلوی کسی بیشتر داد میزنه هر چی بهش میگم جلوی کسی چیزی نگو بیا خونه ...

شوهر منم اینجوریه وقتی دعوامون بشه هرکجا باشیم جوری رفتار میکنه همه میفهمن دعوا کردیم😞😞

هییچی سکوت کردم و گریه

اینطور آدما زبون خوش رو بلد نیستن پس از طریق گریه و حتی حرف زدن نمیتونی تغییرش بدی. خیلی آروم و بی گریه تهدیدش کن. بگو هر بلایی سر خودم میاری تحمل میکنم ولی نمیذارم مادرمو ناراحت کنی. کاری نکن بزنه به سرم چون نه جلوی خانوادت؛ نه تو محل کارت نه هیچجا یک ذره آبرو برات نمیذارم. کاری میکنم مسخره عالم بشی.

دست روت بلند میکنه ساکت نمون... داد و بیداد کن. بگو میرم شکایت میکنم. یه عده از زنا اینقدر از آبرو میترسن که حواسشون نیست جونشون مهمتره یا اون نکبتم باید به فکر حفظ آبرو باشه.

قوی باش.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2706