2733
2734
عنوان

این عبارت به نظر شما صحت داره؟نگرانم.در مورد میکس کردن غذاست

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 27 پست
چیزای ریز ریز شده که داخل ظرف میریزم میزارم جلوش .تماما رو خراب میکنه.حتی یک ذره رو نمیزاره تو دهنش .فقط باهاش بازی بازی میکنه
خاهشا برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید*****اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم*****

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکی میگه تا دوسال میشه میکس داد.بیشتر وزن گیری براش مهمه.ولی بزرگترای ما نحوه خوردن.واقعا دچار دوگانگی شدم خاهرا
خاهشا برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید*****اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم*****
خوب از اول غذا رو چرا باید میکس کرد و داد؟ وقتی خوب پخته باشه با پشت قاشق مگه نرم نمیشه/ من گوشت و برنج و همه چی رو از اول فقط له میکردم میدادم. الان دخترم ده ماهشه کم غذاشت ولی تکه های بزرگ رو هم میخوره.
ببین میگم از همون ابتدا شدید عق میزد.اصلا وزنگیریش خوب نبو.مثلا با اخرین تکه غذا همه رو با ویاورد.یه لحظه تصورکن!!!!!!!!!
من وعده ای اصلی شو میکس میکردم ولی از یکسالگی به بعد کمتر میکس کردم. مشکلی پیش نیومد
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید