2737
2734
عنوان

شوهرم بیهوشه

| مشاهده متن کامل بحث + 144 بازدید | 29 پست

عملش سخت نیست قبل از اینکه ب هوش بیاد وریکاوری بشه برو بیمارستان بعدش بری فایده نداره 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

میدونی چرا پدرشوهرت سرد جواب داده؟

چون توالان باید پیش همسرت باشی ونگران .ن اینکه مثل ی غریبه تلفن بزنی حالش رو بپرسی یک شب  بعداز عمل مرخص میشه 

در حسرت دیدار پدری ب سر میبرم ک آخرین بار دستش توی دستم بود ولبخند روی لبش خشک شد ومنو تنها گذاشت .از وقتی رفت منم خندیدن رو فراموش کردم میشه برای شادی روحش ی صلوات بفرستی.سپاسگزارم

من با همسرم دعوام شده بود. طوری که تو مراحل جدایی بودیم. ولی وقتی خواهرش رفت برای عمل حتی عملش زیبایی بود، تو تایم ملاقات گلو ابمیوهو…. گرفتم رفتم بیمارستان شبم پیشش موندم چون با من راحتر بود و مادرشوهرم از صبح پشت در اتاق عمل بودو خسته.

تازه شوهرم پیام داده بود حق نداری اونجا بیایو این صحبتا به شوهرمم محل نذاشتم. صبح که شد پاشدم رفتم خونمون.

تو شرایط سخت به حرمت خوبیایی که بهت کرده لااقل پیشش باش

2740

یه شاخه گل بگیر با آبمیوه یا کمپوت..

هر چی که براش خوبه تو این وضعیت..

برو بیمارستان..

کدورت هارو فراموش کن..

اون الان در شرایطی هست که به این حرکت تو احتیاج داره..

حتما خوشحال میشه..

زندگیت رو حفظ کن عزیزم

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

شما الآن کجایی؟خونه‌ای یا بیمارستان؟

اگه بیمارستانی یه کتاب قرآنی دعایی بگیر دستت برو پیش شوهرت برای خوب شدن حال شوهرت بخون و دعا کن؛گوشی بازی رو هم بذار کنار

اما

اگه خونه‌ای زودی پاشو آماده شو برو بیمارستان پیش شوهرت و صبر کن مرخص بشه با هم برگردید خونه؛از لحظه‌ای هم که به هوش اومد تا وقتی رفتید خونه و بعدش هم توی خونه عین پروانه بگرد دورش و ازش مراقبت کن تا خوب خوب بشه؛اصلا به روی خودت نیارید دعواتون شده بود هر کی هم هر چی گفت حتی خود شوهرت هیچی نگو یه گوش در یه گوش دروازه

ان‌شاءالله دیگه هیچ وقت مشکلی بینتون پیش نیاد و زندگی سرشار از آرامش و آسایش داشته باشید.

دو روز دنیا ارزش اینو نداره که بخواهیم زندگی رو به کام خودمون و عزیزانمون تلخ کنیم.

اسی چندتا تاپیک زدی جواب هیچکسی رو نمیدی این بی احترامیه فقط کلی ب شوهرت نفرین کردی .

اصلا پست ها رو میخونی؟

اسی تاپیکاتو نگا کردم فک میکنم مشکل اعصاب داری همیشه این شوهر بیچارتو نفرین میکنی،بچه تو میرنی گناه دارن اخه یکم رو خودت کار کن عزیزم اینطور هم خودت اذیت میشی هم بقیه توروخدا یکم مثبت نگاکن ب زندگی

2706