2737
2734
عنوان

ترمممممممممییییم بینی❌❌❌❌❌❌

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 29 پست
[QUOTE=258997312]ینی چی تو مطب تراشیده ؟!! والا اینجا مطبی نیس ! میره وقت عمل و ازمایش و بیمارستان و ...

ببین . اون وقتی آتل رو برمیداره چطور بود !! شکل نهایییش همونه ! ورم بعدش میشه و خب بعد دو ماه اونم میخوابه ‌ دستشون بشکنه با این عملاشون انگتر اصلا براشون مهم نیس روزی ۵  ۶ تا عمل . انگار خمیر بازیه

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹
ببین . اون وقتی آتل رو برمیداره چطور بود !! شکل نهایییش همونه ! ورم بعدش میشه و خب بعد دو ماه اونم م ...

برای منم آتل برداشت شوهر خواهرم گفت انگار کجه!!! ولی من فک کردم اشتباه میکنه اما الان بعد ۹ ماه فهمیدم واقعن کجه 🤦‍♀️🥺چون یه طرف رفته تو 

بنام خداوند رنگین کمان 🕊Pangol سابق با عضویت سال ۹۷😞نی نی یار جان خواهش میکنم کاربری منو برگردون🌱😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین . اون وقتی آتل رو برمیداره چطور بود !! شکل نهایییش همونه ! ورم بعدش میشه و خب بعد دو ماه اونم م ...

وقتی آتل رو برداشت بینیم ورم داشت ولی هیچ مشکلی نداشت 

ولی بعد یکی دو هفته ی پره یکم فرو رفت 

الآنم نزدیک دو ماهه عمل کردم 

اره واقعا فقط پوله براشون مهمه

واای برای منم رفته تو 🥺پس واقعن غضروف زیاد برداشته دکتر بیشور الکی میگه ورمه

اره بابا . برا منکه با کمال پرویی گف اشکالی نداره بیا ترمیم با غضروف دنده یا گوش ! بعد دوماهم رفتم گفت برو راکوتان بخور درست میشه گفتم نه توروخدا یه کاری بکن . خبر مرگش ژل زد تا سه چار ماه خوب بود ژل ک رفت دوباره مث اول شد..  نظام پزشکی هم رفتم همین روزا شکایتمو شروع میکنم انشالله بتونم ب نتیجه برسم

2728

اره خدا لعنتشون کنه من ۲۵ میلیون پول دادم یه عالمه هم زجر کشیدم آخرم شد یه بینی تورفته و کج و داغون و بدون فرم

لعنت هزار بار لعنت بهشون

بنام خداوند رنگین کمان 🕊Pangol سابق با عضویت سال ۹۷😞نی نی یار جان خواهش میکنم کاربری منو برگردون🌱😥
وقتی آتل رو برداشت بینیم ورم داشت ولی هیچ مشکلی نداشت  ولی بعد یکی دو هفته ی پره یکم فرو رفت&n ...

برا من اصلا ورم نداشت فقط نوکش . شاید نمک خوردی ورم کرده بوده

اره بابا . برا منکه با کمال پرویی گف اشکالی نداره بیا ترمیم با غضروف دنده یا گوش ! بعد دوماهم رفتم گ ...

تف بهشون دکترای پول پرست بی وجدان 

دکتر من که اصلن زیر بار نمیره گفت ۱۸ ماه طول میکشه تا فرم بگیره تا این تورفتگی درست بشه نگران نباش ورمش زیاده !! انگار من خرم 

اره خدا لعنتشون کنه من ۲۵ میلیون پول دادم یه عالمه هم زجر کشیدم آخرم شد یه بینی تورفته و کج و داغون ...

منم یکسالو نیم پیش ۲۱ تومن شد اونم شد این .. اینهمه درد و عذابم ک بماند 

2740
تف بهشون دکترای پول پرست بی وجدان  دکتر من که اصلن زیر بار نمیره گفت ۱۸ ماه طول میکشه تا فرم ب ...

ازین زرا زیاد میزنن . بمنم ک تا میدید میگف راکوتان 😑 ک بعد خودشم گف بیا ترمیم . الان خکدش ک هیچ کمیسیون پزشکی گف هر دکتری میخوای بگو دکترت پول اونو بده برو ترمیم . ولی دیگه بخدا اصلا حس اونهمه عذاب و درد نیس . گفتم نمیتونم . میگم پزشک قانونی دیه ببره براش البته اگه بذارن برسه ب اون مرحله انقد ک هوای دکترای زپرتی رو دارن

برای منم آتل برداشت شوهر خواهرم گفت انگار کجه!!! ولی من فک کردم اشتباه میکنه اما الان بعد ۹ ماه فهمی ...

منکه خودم فهمیدم . بهشم گفتم گف فعلا نمیشه نظر داد چون ورمه !! ولی واقعا همون بود ! الانم ۴ ماه دیگه میشه دو سال ! همونه که همونه 

ازین زرا زیاد میزنن . بمنم ک تا میدید میگف راکوتان 😑 ک بعد خودشم گف بیا ترمیم . الان خکدش ک هیچ کمی ...

اره منم اصلن نه حوصله ی ترمیم دارم نه تحمل بقول شما اون همه عذاب و درد و شکنجه🤕

بنظرم حتمن پیگیرشو حداقل دیه بگیر شاید یه روزی نظرت عوض شد و خواستی ترمیم کنی ،

شما با دکتر دیگه ای هم ویزیت شدی که تایید کنه غضروف زیاد برداشته دکترت؟ راستش منم کم کم میخوام شکایت کنم میخوام ببینم از کجا باید شروع کنم و کلا مراحلش چجوریه

منکه خودم فهمیدم . بهشم گفتم گف فعلا نمیشه نظر داد چون ورمه !! ولی واقعا همون بود ! الانم ۴ ماه دیگه ...

میدونی عزیزم بینی من مثل سنگه انقد که سفته !! حالا اینم شده بهونه ی دکترم که ببین ورمه!! برای شما بعد ۹ ماه سفت بود یا کامل نرم شده بود 

ببخش خسته ات کردم سوالام زیاد شد شرمنده اما واقعن گیج و درمونده شدم 

میدونی عزیزم بینی من مثل سنگه انقد که سفته !! حالا اینم شده بهونه ی دکترم که ببین ورمه!! برای شما بع ...

دقیقا عین سنگ ! الان که یک سالو ۸ ماهه سفتیش شاید ده درصد نرم شده! به دکتر گفتم گفت چون غضروف میذاریم نوک بینی اینجوریه🤷🏻‍♀️ کلا بینی سنگیه 😑

اره منم اصلن نه حوصله ی ترمیم دارم نه تحمل بقول شما اون همه عذاب و درد و شکنجه🤕 بنظرم حتمن پیگیرشو ...

اره بابا . خمه گفتن غضروف گوش 

2706