2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ب نظرتون چقدر فروش میره؟

الان فک نکنم قیمت زیادی داشته باشه . ببین پروژه های بلک چین یا رمز ارز که راه اندازی میشه همیشه برای تبلیغات یه مقداری از اون رمز ارز رو به صورت رایگان هدیه میدن قبل از وارد شدن به بازار. بعد که وارد بازار شد بر اساس تیم سازنده ، پشتوانه اون ارز، زمینه فعالیت هاش، خوش نامی و جذب مخاطب و جذابیت پروژه و..... قیمت مشخص میشه و ممکنه در صورتی که ورود موفقیت امیزی داشته باشه قیمتش افزایش پیدا کنه. 

احتمالا این سکه هم همینطوره . معمولا  دانشجو های شریف و... از این پروژه ها معرفی میکنن. 

حالا اینکه بیرون چه قیمتی داره به همین عواملی که گفتم بستگی داره . در ضمن هر کسی هم خریدارش نیست . 

پیشنهاد میکنم از همون شرکت آمار بگیرین

تازه وارد نیستم . این سومین کاربریمه . حکایت زبون سرخ و سر سبز

اطلاعات زیادی نصیبم شد از همه ی شما مهربونای عزیز خیلی محبت کردید ممنونم ببرم طلافروشی یا صرافی هم ببینه انشاالله که خیره ، امیدوارم همه ی مشکلات همه جوری حل بشه که تصلا قیمت چند چ چوند این چیزا برای ما چرت باشه 

2731

عزيزم فقط روكش طلاش ارزش داره اونم فكرنكنم زياد باشه اينجور سكه هارو براي ياد بود ويادگاري ميدن

ختم قران و انواع چله انجام ميدم دوستان اگه خواستيد تو خصوصي درخواست بدين🙏

https://sarzamin.org/product/%D8%B3%DA%A9%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-bitcoin/

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
https://sarzamin.org/product/%D8%B3%DA%A9%D9%87-%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%A8%D9%88%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D8 ...

متاسفم قیمت زده ۱۳۵ هزلر تومن 😅

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم