2752
2734
در صورت برنده شدن؟

بله اگر برنده بشین باید برین سفارت آمریکا تو کشور ترکیه یا امارات یه سری هزینه های آزمایش داره که ازتون میگیرن هزینه خود همین سفرتون به سفارت و هزینه بلیت  رفتن به آمریکا و هزینه حداقل یک ماه زندگی تا وقتی شغل پیدا کنید میشه همین سه هزار دلار تازه کمه کمش گفتم 

یعنی حدودا120میلیون؟

بله اگر برنده بشین باید برین سفارت آمریکا تو کشور ترکیه یا امارات یه سری هزینه های آزمایش داره که ازتون میگیرن هزینه خود همین سفرتون به سفارت و هزینه بلیت  رفتن به آمریکا و هزینه حداقل یک ماه زندگی تا وقتی شغل پیدا کنید میشه همین سه هزار دلار تازه کمه کمش گفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله اگر برنده بشین باید برین سفارت آمریکا تو کشور ترکیه یا امارات یه سری هزینه های آزمایش داره که از ...

آدم فقط برنده شه بره دیگه بقیه چیزاش مهم نیست می‌فروشیم هرچی داریم اینجا دست پر میریم😂😂

آدم فقط برنده شه بره دیگه بقیه چیزاش مهم نیست می‌فروشیم هرچی داریم اینجا دست پر میریم😂😂

اره عزیزم اگر  کسی باشی که زبانت اوکی باشه تو همین ایرانم از پس زندگیت بتونی به تنهایی بر بیای بچه ننه نبوده باشی اگر لاتا ری برنده بشی از زیر سنگم جور میکنی میری چون می‌دونی آینده روشنی در انتظارته