2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کنین یه کار تو خونه بر اساس استعداد و علاقه تون پیدا کنین که پیش بچه تونم باشین من خودم چون مامانم معلم بود و هیچ وقت به موقع خونه نبود دلم نمیخواست برم سر کار و بچم پیش این واون باشه
فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
2731
منم به درس و تحقیق خیلی علاقه دارم منتها اخرش هیچی باید بشینم توی خونه..خانواده شوهر و بقیه هم هی بگن اینهمه درس خوندی اخرش سرکاری نرفتی ..اخه من مقاله هم دارم ولی فایده ای نداره هیچکس هم نمیدونه اگه بگم هم میگن چه فایده
مدارس غیرانتفاعی رو سر زدم هیچکدوم قبول نکردن با اینکه معدلم بالاست..همه جا سابقه کار میخوان..اعتماد به نفسم بشدت پایین اومده همش دنبال یه راه یا معجزه ام که تا جوون هستم بتونم واردش بشم و پیشرفت کنم
2738
منم خیبی دوس داشتم بعد این همه درس خوندن یه شغل داشتم و تو جامعه باشم تا اینکه همش تو خونه با یه نی نی شیطون سر و کله بزنم..ولی کارنیست.هییییی
ایـنـکــه میـان دسـتـانت لـحـظـه ای‌ چـشـــم هــــایــــم را بـبـنــــدم و دنـیــــا بـــه سکـوت صـــدای‌ نفـس هــایت فــــرو رود نمیــــدانــــــی‌ … چه هـیـجـــانــــی‌ ست …♥