2752
2734
عنوان

خانم هایی ک نیت بارداری دارید ۴۰ نفربیان

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 59 پست
ممنونم عزیزم  دیگه چی حس میکنی درموردم....من به حس ششم اعتقاددارم

نمیدونم گفتین بچه دارین یا نه 

ولی احساس میکنم بچتون پسر میشه

و واقعا همیشه زیر سایه پدر مادر خوشبخت و سعادتمنده ایشالا ⁦❤️⁩😍🥺واقعا احساسات خوبی دارم نسبت به این قضیه

اگرر رویاهات نمیترسوننت به اندازه‌ی کافی بزرگ نیستند.❤️⁩شما نه برنده به دنیا اومدید نه بازنده بلکه با قدرت انتخاب به دنیا اومدید 😍،،،لازم نیست بزرگ باشی تا شروع کنی ..شروع کنننننن تا بزرگ شوی ⁦🧿⁦❤️⁩ 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم گفتین بچه دارین یا نه  ولی احساس میکنم بچتون پسر میشه و واقعا همیشه زیر سایه پدر مادر ...

نه عزیزم بچه نداریم 

دختر نمیشه 🥺

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
2731
ممنون فدات بشم انشاالله دامن خودتم سبز بشه گلم

انشاالله 💜

دوستان خواهش میکنم واسه حل مشکلم دعاکنید که زودتر حل بشه و آبروم حفظ بشه دعاکنید شر اون مزاحم اززندگیم کم بشه و به سزای کارش برسه و آرامش بزندگیم برگرده و کسی از مشکلم خبردارنشه .دعاکنید دشمن شادنشم 😔
میشه بگی من اقدام کنم پسر میشه یا ن؟؟

ایشالا هرچی خدا بخواد و خب قطعا منم فقط یه حس شیشم دارم 

و نمیتونم قاطعانه چیزی بگم فالگیرم که نیستم 

به نظرم شما زود باردار میشین ایشالا هرچی خودتون بخواین و به صلاحتونه باشه

اره پسر😍

اگرر رویاهات نمیترسوننت به اندازه‌ی کافی بزرگ نیستند.❤️⁩شما نه برنده به دنیا اومدید نه بازنده بلکه با قدرت انتخاب به دنیا اومدید 😍،،،لازم نیست بزرگ باشی تا شروع کنی ..شروع کنننننن تا بزرگ شوی ⁦🧿⁦❤️⁩ 
ایشالا هرچی خدا بخواد و خب قطعا منم فقط یه حس شیشم دارم  و نمیتونم قاطعانه چیزی بگم فالگیرم ...

استارتر اینو بخون در رابطه با اینکه گفتی دختر نمیشه

ببخشید میشه بگید از اول اقدام واسه ای وی اف تا الان که انتقال دارین چقد طول کشیده؟انشاالله که مثبت م ...

من دفعه دوم هس ک انتقال میدم نزدیک ۷ ماه طول کشید.

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
2706