2752
2734
عنوان

خانمها میشه کمکم کنید؟ واقعا نیاز به همفکریتون دارم در مورد خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 8948 بازدید | 215 پست
مهسا جان درک می کنم حستو اما بنوان کسی که همچین تجربه تلخی داشته می گم،منم کار تورو کردم خواستم با مدرک بهش ثابت کنم اما اوضاع بدتر شد چون آقا روش توی روم باز شد کتکمم زد،عزیزم مظلوم نمایی کن مردا از مچگیری بدشون میاد
خاله جونا میشه بهم رای بدین این اولین مسابقه ی زندگیمه http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021619055591161

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همکلاسی من یه روز رفته بود کلاس تا۷ کلاس داشت کنسل شد بود برگشته بود در خونه دیده بود کفش زنونه مال دوستش پشت در .کلید انداخته بود رفته بود تو دیگه در نزده بود دیده بود دوست صمیمیش با شوهرش .... پاشو کرد تو یه کفش گفت طلاق اما شوهره اومد التماس دوستشم از ایران رفت دوباره برگشت با شوهرش.خدا ریشه اینجور دختکرا رو بکنه
با ارامش با شوهرت صحبت کن البته خودت بهتر شوهرتو میشناسی بعضیا رو نگی بهتره اما به نظرم مرد اگه بدونه فهمیدی البته بدون دعوا بهتره ولی بذار بعد از بارداریت الان استرس به خودت وارد کن و حتما با یه مشاور صحبت کن

سلام.‌من تازه خوندم این پست و امیدوارم که مشکل حل شده باشه. ولی این و در کل میگم به همه دوستانی که این مشکل و دارن . به نظر من کسی هایی که خیانت میبینن مشکا از خودشون هست چه زن چه مرد. به جای اه و ناله و مظلوم گری محکم‌ وایسید مشکل و تو خودتون حل کنید .نه با مچ گیری نه با قهرو تهدید کاری از پیش نمیبرید .جز اینکه انرزی خودتون هدر میدید آخرشم هیچی به هیچی فقط خودتون و پیرو فسردو کردید. خیلی محکم مشکل و تو خودتون پیدا کنید یا حلش،کنید و یا رها کنید و برید.نه شوهرتون مقصره تو خیانت و نه اون زن‌ .مقصر خودتون هستید که خیانت دیدید.