2752
2734
عنوان

بچه ها دخترم عفونت ادراری شدید گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 57480 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه اینطوریه که دایم می گیره حتما بیار پیش همین دکتر اطو کش خدای نکرده یه وقت مشگل از کلیه اش نباشه این دکتری که بچه ها گفتن عالیه
امروز بهترین روز از بقیه عمر من است همه چیز عالی است تمام کاینات در جهت منافع من پیش میروند
2731

دوستان دکترحسن اتوکش بهترین دکتره کسی اگه بچه اش مشکل عفونت اداراریاکلیه داره حتما پیشش بره خانواده من مدیونش هستندداداشم درسن ۳سالگی عفونت کلیه گرفت تاپای دیالیزهم رفته بوداول خدابعددکتراتوکش اونوبه مابرگردوند یعنی دوستان دکتری نبودمانبرده باشیم چندتا بیمارستان هم جوابش کرده بودومابردیم بیمارستان حصرت علی اصغرهمون جابادکتراتوکش اشناشدیم وبرادرم بعدسه مابستری حالش بهترشدوتا۱۵ سالگیش زیرنطرهمین دکتربود الانم ۳۰ سالشه زیرنطریکی ازدانشجوهای همین دکتردرشهرستان استان گیلان زیرنطرهست هرسال چکاپ میده وخداروشکرکلیه اش سالمه اینوبراتون نوشتم اگه مشکلی داشتین حتما پیش همین استاددکترحسن اتوکش برین ان شاالله بچه های همه سالم سلامت باشند🙏

سلام ببخشید شما چجوری تا کی دخترتون عفونت ادراری داشت دختر منم الان ۳سال و ۴ ماهشه عفونت ادراری گرفته تند تند آزمایش میدیم ولی همیشه کمی واژنش بو میده با اینکه خیلی رعایت مبکنم میشه بگین دختر شما تا چه سنی عفونت میگرفت براش چیکار کردین خوب شد ممنون میشم جواب بدین

خدایا شکرت