2733
2734
عنوان

میخوای ثروتمند بشی

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 36 پست
چیه عزیزم بگو بهم خیرببینی

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ

اَللّهُمَّ اَخْرِجْنی مِنْ ظُلُماتِ الْوَهْمِ

خدایا مرا بیرون آور از تاریکی‏ های‏ وهم،

وَ اَکْرِمْنی بِنُورِ الْفَهْمِ

و به نور فهم گرامی ‏ام بدار،

اَللّهُمَّ افْتَحْ عَلَیْنا اَبْوابَ رَحْمَتِکَ

خدایا درهای رحمتت را به روی ما بگشا،

وَانْشُرْ عَلَیْنا خَزائِنَ عُلُومِکَ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

و خزانه‏ های علومت را بر ما باز کن به مهربانی ‏ات ای مهربان ‏ترین مهربانان.

این دعا رو قبل مطالعه بخون 

من ۴ ساله اینطوریم . روانشناس مشاور و... هم کمک گرفتم . هیچ هدف دیگه ای پیدا نکردم 

داری با دستای خودت خودتو پیر میکنی 

تا خودت نخوای مشاور نمیتونه کمکت کنه 

اگه خودت خواستی که ب زندگی یجور دیگه نگاه کنی مطمعنن یه جمله کوتاه هم میتونه یه مشاور و یه تلنگر باشه برات 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

داری با دستای خودت خودتو پیر میکنی  تا خودت نخوای مشاور نمیتونه کمکت کنه  اگه خودت خواست ...

خب هدفی ندارم .‌من دس رو خیلی چیزا گذاشتم ..ولی هدفم نبودن 

مثلا زبان یاد گرفتن   مدرک قران گرفتن  

ترزیقات  ،هلال احمر رفتن، کمک مالی و غیر مالی به مردم،

ورزش و باشگاه ، اما هیچکدوم شادم نکرد .‌برگشتم نشستم خونه  :( 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
خب هدفی ندارم .‌من دس رو خیلی چیزا گذاشتم ..ولی هدفم نبودن  مثلا زبان یاد گرفتن   مدرک قر ...

کلاس هنری برو 

کلاس تاج عروس مروارید بافی. سرمه دوزی .خیاطی 

.نقاشی رو سفال. میناکاری. من همه این کلاسارو رفتم 

مرکز فنی حرفه ای برو دولتیه فقط هزینه مدرک میگیرن تقریبا ۳۰ یا 40هزار تومن میگیرن برا امتحان و مدرک 

2742
کلاس هنری برو  کلاس تاج عروس مروارید بافی. سرمه دوزی .خیاطی  .نقاشی رو سفال. میناکاری. م ...

مرسی از پیشنهادات . من اصلا از این هنرها خوشم نمیاد 

خانم همسایه رایگان یاد میداد  منم یاد نگرفتم .‌چون علاقه نداشتم .چند بار اومد حتی قلاب بافی یادم بده اخرش عصبانی شد کلی حرف بارم کرد . مادرمم ارایشگر حرفه ای هستش نخواستم یاد بگیرم خوشم نمیاد کلا از اینا .‌

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره .