2733
2734
هفته های اول طبیعیه منم داشتم مخصوصا اگه راه میرفتم انقد درد میگرفت ک فک میکردم الان پریود میشم ولی ...

اره منم اونجوری حس میکردم امروز خیلی بهترم 

عشق شوهرم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان یعنی داخل رحمم نیست  ؟ 🥲

عزیزم من الان باردارم 

داخل رحمم هم هست تو هفته های پنج و شیش هم این دردا رو داشتم 

گفتم اگه اذیت کننده بود یا خدای نکرده با لکه بینی همراه بود

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
عزیزم من الان باردارم  داخل رحمم هم هست تو هفته های پنج و شیش هم این دردا رو داشتم  گفتم ...

نه جانم لکه ندارم خداروشکر دیشب اونجوری بودم بنظرم یکم خونه تمیز کردم خسته شده بودم 

الان خوبم

عشق شوهرم ❤️
2731
روزی یه دونه ویتامین دی هزار هم بخور

من با اینکه ویتامین دی پایین بود ،دکترم تا قبل تشکیل قلب بهم مکمل نداد ،بعد از هشت هفته خوردم،نمیدونم چرا واسه همین نگفتم ب استارتر

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
نه جانم لکه ندارم خداروشکر دیشب اونجوری بودم بنظرم یکم خونه تمیز کردم خسته شده بودم  الان خوبم

خب جای نگرانی نداره

بخصوص اینکه طبیعی باردار شدی

من خودم هفت هفته و چهار پنج روز رفتم و یه باره صدا قلبش هم شنیدم 

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
2740
ivf تعیین جنسیت داره iui همون انتقال اسپرم ساده است تو زمانی که فولیکول خوب داری 

ولی من توی همین نی نی سایت خوندم 

سرچ کنید بخونید که بعضی ها هم برای تعیین جنسیت iui می کنند اما انگار 70 درصد جواب میده

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
ولی من توی همین نی نی سایت خوندم  سرچ کنید بخونید که بعضی ها هم برای تعیین جنسیت iui می کنند ا ...

چون با سونو فولیکول هات چک میشه و دقیق تو ازاد سازیشون انتقال انجام میشه احتمالا پسره، برا خودم این اتفاق افتاد